مهران محمدی امین

1402\10\12 15:47:33


آب آشامیدنی ۱۵ هزار خانوار در چالوس قطع است ویدئو

معاون بهره برداری و توسعه آبفای مازندران گفت: آب آشامیدنی ۱۵ هزار خانوار شهرستان چالوس با وجود تلاش های انجام شده تا روز گذشته به دلیل فرسودگی و تعویض لوله های خط انتقال همچنان قطع است و آبرسانی به این شهروندان اکنون با تانکر انجام می‌شود.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب مازندران عصر یکشنبه هفته جاری در اطلاعیه‌ای به رسانه ها گزارش داد: آب آشامیدنی نقاط روستایی و شهری شهرستان چالوس به علت رفع شکستگی، جابه جایی و اتصال خط انتقال ۶۰۰ ایستگاه پمپاژ سنگ تجن دچار افت فشار و قطعی آب می شود و از مشترکان خواسته بود در صورت نیاز به آب با تانکرهای سیار حامل آب به شماره ۱۲۲ تماس برقرار کنند.

حمیدرضا خدابخش پور افزود : با وجود آنکه با صرف حدود ۳۵ میلیارد ریال عملیات رفع شکستگی، جابه جایی و اتصال خط انتقال ۶۰۰ ایستگاه پمپاژ سنگ تجن تا پایان روز گذشته انجام گرفت منتهی در پی شکستگی در نقطه دیگر و انجام عملیات جوشکاری متاسفانه آب این شمار مشترک کماکان دچار افت فشار و قطع است.

این مسوول اظهار کرد : در زمان حاضر در نقاط شهری شامل شهر چالوس ضلع جنوبی خیابان پالوجده، خیابانهای فرهنگ، کورش، آیت الله غفاری، محوطه کاخ، پشت بیمه تامین اجتماعی، خیابان استاد مطهری، جاده تهران، بازار روز، دوستگر، شمال آباد، اطراف بیمارستان طالقانی، گلسرخی و نقاط روستایی چون تازه آباد، عربخیل، مهدی آباد، تجین کلای سفلی و علیا، خرمنه علیا و سفلی، ذوات شرق، علی آباد، دارکلای علیا، شهرآرا، سینوا و سینوا چشمه تا ظهر امروز با قطعی آب مواجه هستند.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

معاون بهره برداری و توسعه آبفای مازندران با قدردانی از این شمار مشترکان از آنان خواست در صورت نیاز به آب آشامیدنی با تانکرهای سیار با شماره های ۱۲۲ و ۳_ ۵۲۱۴۹۲۷۱ تماس برقرار کنند.

قاسم پاشا رییس شرکت آب و فاضلاب چالوس در این ارتباط توضیح می دهد.

.

.


بازنشر از : منبع: ایرنا