مهران محمدی امین

1401\10\14 13:25:07


استادان جوان دانشگاه شریف صاحب مسکن می‌شوند

رئیس دانشگاه شریف در رابطه با رسیدگی به وضعیت مسکن استادان جوان دانشگاه قول مساعد داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، در چهارمین نشست رئیس دانشگاه صنعتی شریف با اساتید دانشگاه، اعضای هیئت علمی جوان، دغدغه‌ها و مشکلات خود را با دکتر جلیلی در میان گذاشتند و پیشنهادات و راهکارهای خود را در این زمینه ارائه کردند.

در چهارمین جلسه دیدار رئیس دانشگاه با استادان جوان، دکتر سعادت فومنی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی و دکتر بهزادی‌پور مدیر دفتر ارزیابی و نظارت دانشگاه نیز حضور داشتند. در ابتدای جلسه دکتر جلیلی ضمن خوشامدگویی، در رابطه با رسیدگی به وضعیت مسکن استادان جوان دانشگاه به سخنرانی پرداخت و در خصوص رفع این مشکل و تامین مسکن برای استادان جوان قول مساعد داد. سپس اعضای هیئت علمی جوان دانشگاه به بیان مشکلات، انتقادات و پیشنهادات خود به رئیس دانشگاه شریف پرداختند.

موانع موجود در آموزش و پژوهش، نحوه برگزاری کلاس‌های مجازی، مشکلات معیشتی و تامین مسکن، مسائل موجود در شرایط و روند جذب در دانشگاه و وزارت عتف، بخشی از موضوعاتی بود که توسط استادان جوان دانشگاه در جلسه مطرح شد. در ادامه جلسه دکتر سعادت فومنی و دکتر بهزادی‌پور نکاتی را یادآور شدند. همچنین دکتر زارعی مدیر مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه در خصوص برنامه "شریف من" توضیحاتی ارائه کرد.

گفتنی است در هر جلسه از سلسله جلسات دیدار رئیس دانشگاه با اعضای هیئت علمی جوان، مقرر شده است یکی از مشکلات و موضوعاتی که جزو دغدغه‌ها و چالش‌های استادان جوان شریف است با حضور معاون یا معاونین مربوطه برگزار شده و مورد بحث و بررسی قرار ‌گیرد.. .


بازنشر از : مهر

دانشگاه صنعتی شریف

رسول جلیلی

مسکن

اعضای هیات علمی