بنیاد برکت جنگ اقتصادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) مدیرعامل بنیاد برکت گفت: اعطای نشان عالی برکت به افراد ب

1402\03\31 17:33:54


اولین دوره جشنواره و نمایشگاه تلاش با برکت. اعطای نشان عالی برکت به فرماندهان جنگ اقتصادی

مدیرعامل بنیاد برکت گفت: اعطای نشان عالی برکت به افراد برگزیده به عنوان فرماندهان جنگ اقتصادی از اقدامات بنیاد برکت در نمایشگاه و رویداد «تلاش» است.

اولین نمایشگاه و رویداد تلاش با برکت با حضور کارآفرینان و تسهیلگران کشور از امروز برگزار شد همچنین اولین رویداد تلاش با برکت با حضور رئیس کل بانک مرکزی پنج شنبه یک تیر ماه برگزار خواهد شد.

محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد برکت با بیان اینکه از امروز نمایشگاه و رویداد تلاش بابرکت با حضور مدیران عامل بانک‌ها تسهیلگران بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و مسئولین دستگاه‌های اجرایی خیرین و کارآفرینان برتر در محل دائمی نمایشگاه‌های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) آغاز به کار کرد، گفت: این رویداد در راستای تحقق شعار سال مهار تورم، رشد تولید برگزار شده است که شامل برگزاری نمایشگاه دستاوردها و معرفی کارآفرینان نمونه کشور خواهد بود و تا روز پنج شنبه یک تیرماه ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: همچنین در حاشیه این نمایشگاه اولین رویداد تلاش با برکت با حضور فرزین رئیس کل بانک مرکزی و رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) برگزار و در این رویداد از کارآفرینان و تسهیلگران برتر تقدیر و نشان با برکت به آنها اعطا خواهد شد.

مدیرعامل بنیاد برکت توضیح داد: یکی از مهم‌ترین اهداف طرح‌های اشتغال زایی در این بخش پرداخت تسهیلات به تسهیلگران و مجریان است که طبق بررسی‌های صورت گرفته تاکنون از محل تفاهم‎نامه حمایتی تسهیلاتی بنیاد برکت با بانک‌ها ۱۵۹.۲۸۲ میلیارد ریال پرداخت شده است که منجر به ایجاد اشتغال برای ۳۱۵ هزار نفر شده است.

ترکمانه با بیان اینکه تجلیل از عملکرد بانک‌های فعال در حوزه رشد تولید و اشتغال‌زایی از مهم‌ترین اهداف اصلی این جشنواره است افزود: همچنین اعطای نشان عالی برکت به افراد برگزیده به عنوان فرماندهان جنگ اقتصادی از دیگر اقدامات بنیاد برکت در این جشنواره است.


بازنشر از : مهر

بنیاد برکت

جنگ اقتصادی

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)

مدیرعامل بنیاد برکت گفت: اعطای نشان عالی برکت به افراد برگزیده به عنوان فرماندهان جنگ اقتصادی از اقدامات بنیاد برکت در نمایشگاه و رویداد «تلاش» است.


پرده زبرا - پوستر دیواری