بازدید از کارخانه‌های تولید ماکارانی و قند با اردوی راهیان پیشرفت اردوی جهادی راهیان پیشرفت آموزش و پرورش اهداف ا

1402\02\31 21:35:07


بازدید از کارخانه‌های تولید ماکارانی و قند با اردوی راهیان پیشرفت

اهداف اردوهای راهیان پیشرفت نورانی؛ معرفی دستاوردهای علمی و صنعت کشور در زمینه‌های مختلف و امید آفرینی در نسل نوجوان و جوان است.

برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای که دشمن در جهت نامید ساختن نوجوانان و جوانان این مرز و بوم طراحی کرده است لازم است با هوشیاری و ابتکار عمل و خلاقیت مبتنی بر شناخت و نیاز دانش آموزان با طراحی برنامه‌های جذاب فرهنگی، علمی و آموزشی این توطئه دشمن را خنثی نمائیم.

از جمله این موارد پرداختن به هویت ملی و الگو دهی مناسب به نسل نوجوان و جوان در راستای اعتماد به نفس و خودباوری و دمیدن روحیه امید و نشاط در فضای مدارس کشور است.

فضای امروز جامعه نیازمند تبیین واقیعت‌های موجود است.

تبیین آنچه بودیم و آنچه امروز به مدد مقاومت و پایبندی به آرمان‌ها هستیم، یک ضرورت است که باید به زبان دانش آموزان برای آنان بیان شود.

اهداف اردوهای راهیان پیشرفت نورانی؛ معرفی دستاوردهای علمی و صنعت کشور در زمینه‌های مختلف، امید آفرینی در نسل نوجوان و جوان و ایجاد روحیه نشاط و خودباوری، ایجاد زمینه لازم حسب ورود نوجوانان و جوانان به عرصه علم، صنعت و فناوری (با تاکید بر پارک‌های علم و فناوری)، دفع هجمه‌های دشمنان کشور در القا ناکارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی، شناسایی استعدادهای نوجوانان و جوانان است.

از جمله مراکز صنعتی که دانش آموزان طی اردوهای پیشرفت برده شده‌اند، شامل: شهرک صنعتی هشتگرد و اشتهارد، جهاد کشاورزی البرز، پالایشگاه نفت مهران، نیروگاه اتمی بوشهر، کارخانه سیمان برازجان، پالایشگاه عسلویه، تأسیسات نفتی جزیره خارک، کارخانجات سطح استان گیلان، بازدید از برج مراقبت فرودگاه شهرکرد، پتروشیمی لردگان، آب معدنی کوهرنگ، کارخانه کویر تایر، نساجی فردوس، آرد قائم و کاشی نیلوفر، پارک علم و فناوری مشهد، کارخانه طوس چینی، خط ۴ متروی مشهد، کارخانه ایران خودرو، حرم مطهر امام رضا، کارخانه ماکارانی، پتروشیمی، باغ گیاه شناسی، پالایشگاه گاز بید بلند، پارک علم و فناوری زنجان، پارک نجوم زنجان، دانشگاه زنجان، کارخانه فولاد کویر، پارک علم و فناوری، ایستگاه هواشناسی شاهرود، پارک علم و فناوری سمنان، کارخانجات سطح استان سمنان، کارخانه لاستیک بارز، معدن گل گهر سیرجان، مس رفسنجان، کارخانه قند، فرودگاه یاسوج، پارک علم و فناوری گلستان، شهرک صنعتی، کارخانه سیمان گالیکش، دانشکده علوم پزشکی گلستان، کارخانه سیمان درود، پتروشیمی خرم آباد، کارخانه سیمان، پژوهشکده‌ها، نمایشگاه هوا و فضا، پالایشگاه شازند، هپکو، قطب صعنتی ساوه، ستاره نفت خلیج فارس، کارخانه شیشه اردکان و....

می‌باشد.


بازنشر از : مهر

اردوی جهادی

راهیان پیشرفت

آموزش و پرورش

اهداف اردوهای راهیان پیشرفت نورانی؛ معرفی دستاوردهای علمی و صنعت کشور در زمینه‌های مختلف و امید آفرینی در نسل نوجوان و جوان است.

مصالح ساختمانی

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور.

مصالح ساختمانی - مصالح ساختمان - سیمان - فروش مصالح ساختمانی