مهران محمدی امین

1401\10\12 17:11:39


بررسی مشکل تونل پارک حقانی در سازمان مدیریت بحران تهران

معاون پدافند غیر عامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از برگزاری نشست «بررسی مشکلات ایجاد شده در تونل پارک حقانی» خبر داد.

محمدحسن فصیح از برگزاری نشست «بررسی مشکلات ایجاد شده در تونل پارک حقانی» خبر داد و گفت: پیرو اعلام شرکت بهره برداری مترو در خصوص مسدود شدن قسمت انتهایی تونل پارک حقانی این موضوع در دستور کار معاونت پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران قرار گرفت و از همین رو جلسه مشترکی به منظور بررسی و حل و فصل آن با حضور نمایندگانی از شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه، شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)، شهرداری منطقه ۳، دبیرخانه سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE) شهرداری تهران، اداره حقوقی و امور قراردادهای سازمان مدیریت بحران تهران برگزار شد.

معاون پدافند غیر عامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران افزود: از جمله مباحث مطروحه در خصوص مشکلات بوجود آمده در تونل پارک حقانی می‌توان به مواردی همچون بروز مشکل در پارک قطارهای تعمیری شرکت مترو، احتمال ایجاد اختلال در زمان حرکت قطارها و عدم امکان سرویس دهی مناسب به شهروندان اشاره کرد. وی با بیان اینکه در این نشست کلیاتی از موضوع جلسه تبیین شد و در ادامه هر یک از اعضا حاضر در جلسه، نظرات کارشناسی خود را مطرح کردند، اظهار کرد: مدیر حقوقی شرکت بهره‌برداری مترو، مسائل حقوقی ساخت و ساز در محدوده مترو را تشریح کرد و مقرر شد، شرکت بهره‌برداری راه آهن شهری تهران و حومه با هماهنگی شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)، گزارشی از اقدامات صورت گرفته در خصوص موضوع مورد بحث را به سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران ارسال کند.. .


بازنشر از : مهر

شهرداری تهران

مدیریت بحران

مدیریت شهری