برگزاری دومین گردهمایی مراکز آموزش زبان فارسی دانشگاه‌های کشور دانشگاه ها سازمان امور دانشجویان دانشگاه امیرکبیر

1402\02\31 18:35:03


برگزاری دومین گردهمایی مراکز آموزش زبان فارسی دانشگاه‌های کشور

دومین گردهمایی مراکز آموزش زبان فارسی (آزفا) دانشگاه‌های کشور به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با همکاری سازمان دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود. 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر احمد پورقاسم به عنوان رئیس مرکز زبان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دبیر جلسه با اعلام این خبر گفت: دومین جلسه مراکز آزفای دانشگاه‌های کشور به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر سوم خرداد ماه سال جاری برگزار می شود.

وی افزود: هدف از برگزاری این گردهمایی تصویب آیین نامه صدور مجوز، نظارت و ارزیابی مراکز آزفا در راستای ارتقای کیفیت آموزش زبان فارسی به دانشجویان بین‌المللی است.

رئیس مرکز زبان دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطرنشان کرد: این سلسله جلسات با هدف بین‌المللی‌سازی آموزش عالی در جمهوری اسلامی ایران و همچنین سامان‌دهی کیفی مراکز آزفا انجام می شود و از اهمیت ویژه‌ای در رشد آموزش زبان فارسی به دانشجویان بین المللی برخوردار است.

وی گفت: در این نشست معاون وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان دانشجویان وزارت عتف آقای دکتر داداش پور، رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر آقای دکتر قدسی پور، معاون امور بین‌الملل آقای دکتر آرزو و دیگر معاونین دانشگاه و روسای مراکز آزفای کل کشور حضور خواهند داشت.


بازنشر از : مهر

دانشگاه ها

سازمان امور دانشجویان

دانشگاه امیرکبیر

زبان فارس

دومین گردهمایی مراکز آموزش زبان فارسی (آزفا) دانشگاه‌های کشور به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با همکاری سازمان دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود. 

سایت تبلیغ و آگهی

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور.

سایت تبلیغ و آگهی - آگهی - تبلیغات - صنعتی

برق و روشنایی لاله زار