مهران محمدی امین

1401\10\12 14:31:07


برگزاری پویش سلام حاج قاسم

اولین کتاب سرگرمی چندرسانه‌ای حوزه کودک با عنوان «پویش سلام حاج قاسم» با محوریت موضوعی شخصیت حاج قاسم سلیمانی، ویژه تمامی کودکان کشور منتشر شد.

به نقل از روابط عمومی تبیان، همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اولین کتاب سرگرمی چندرسانه‌ای حوزه کودک با عنوان "پویش سلام حاج قاسم" با محوریت موضوعی "شخصیت حاج قاسم سلیمانی، ویژه تمامی کودکان کشور منتشر شد.

گفتنی است در این کتاب سرگرمی که به همت مرکز رسانه‌ی «کتاب پنج و هفت» برگزار گردیده، ۷ مسابقه مبتنی بر محتواهای تولیدی مرتبط با این شهید والامقام، با موضوع‌هایی چون "مسابقه خلاصه صوتی داستان مرد میدان"، "مسابقه نقاشی"، "مسابقه واژه یاب" و … طراحی شده‌اند. هدف از برگزاری این پویش" شناساندن شخصیت چند وجهی حاج قاسم سلیمانی به نسل جدید به عنوان یک الگوی مناسب انقلاب اسلامی" و "خنثی سازی تبلیغات مسموم دشمنان حول شخصیت‌های انقلابی" اعلام شده است. لازم به ذکر است مهلت شرکت در این پویش تا پایان بهمن‌ماه بوده و به برگزیدگان نیز، هدایای نفیسی اهدا خواهد شد.

تبلیغات
آموزش مجازی هنر
آرت ویم، آموزش های مجازی با کیفیت و برترین اساتید کشور ، کالیوگرافی ، خوشنویسی، کالیوگرافی
# خوشنویسی - # نقاشی - # هنری

از کودکان عزیز دعوت می‌شود جهت شرکت در"پویش سلام حاج قاسم از طریق لینک http://ketabkhon.com/fb/1868 اقدام به تهیه کتاب کنند. کانال ارتباطی این پویش در پیام رسان بله: @ketabkhooub و شماره تماس: ۹۱۰۷۹۳۲۲-۰۲۱ است. .


بازنشر از : مهر

تبیان

خدمات اجتماعی

قاسم سلیمانی