مهران محمدی امین

یوسف نوری آموزش و پرورش سرانه فضای ورزشی کرج- وزیر آموزش و پرورش گفت: هم اکنون حدود ۲ هزار و ۱۰۰ فضای ورزشی شامل

1401\07\07 16:38:04


بیش از ۲ هزار فضای ورزشی برای دانش‌آموزان ساخته می‌شود

کرج- وزیر آموزش و پرورش گفت: هم اکنون حدود ۲ هزار و ۱۰۰ فضای ورزشی شامل زمین چمن و سالن ورزشی در مدارس در حال ساخت است.

به گزارش خبرنگار مهر، یوسف نوری ظهر پنجشنبه در دیدار با دانش‌آموزان استان البرز اظهار کرد: در حال حاضر در حدود ۲ هزار و ۱۰۰ فضای ورزشی شامل زمین چمن و سالن ورزشی در مدارس در حال ساخت است.

وی بیان کرد: برخی از این فضاهای ورزشی در آینده نزدیک به بهره‌برداری خواهند رسید و در استان البرز نیز ساخت ۵۰ زمین چمن مصنوعی پیش‌بینی شده است. اقدامات بسیار خوبی زمینه آموزش تربیتی و مهارتی صورت گرفته است وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: اقدامات ما تنها محدود به توسعه فضاهای ورزشی نیست و در زمینه آموزش تربیتی و مهارتی اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است. وی با بیان اینکه ارتقای عدالت تربیتی و نصیب برابر آموزشی را دنبال می‌کنیم، خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان را سرمایه‌های کشور می‌دانیم و برای اعتلای آنها تلاش می‌کنیم.

نوری با بیان اینکه دانش‌آموزان اگر به دنبال پیشرفت و ارتقا هستند باید به توصیه‌های معلمان خود در زمینه‌های آموزشی و تربیتی عمل کنند، گفت: امیدواریم دانش‌آموزان با تلاش و تحصیل مجدانه دشمنان را از رسیدن به اهدافشان ناامید کنند. وی اظهار کرد: ایران اسلامی با تلاش و مجاهدت‌های صورت گرفته امروز به پیشرفت‌های بسیار بزرگی رسیده است، تمام بزرگان و دانشمندان ما روزی مانند شما دانش‌آموز بودند و راه خود را از اینجا آغاز کردند. وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه دانش‌آموزان ما بیدار هستند و با آگاهی نسبت به توطئه‌های دشمنان عمل می‌کنند، تصریح کرد: باید با تلاش و روحیه بالا به سمت پیشرفت کشور حرکت کنیم.

وی بیان کرد: در سفر استانی رئیس جمهور به البرز اعتبارات خوبی در بخش آموزش و پرورش در نظر گرفته شد که با این اعتبارات پروژه‌های نیمه تمام آموزشی استان را تکمیل خواهیم کرد.. .


بازنشر از : مهر

یوسف نوری

آموزش و پرورش

سرانه فضای ورزشی


تصویر فروش اینترنتی لباس بچه