بنیاد شهید و امور ایثارگران عتبات عالیات شهدای مدافع حرم معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران از سفر زیارتی خ

1401\12\23 16:31:48


خانواده شهدای مدافع حرم ایرانی که در عراق به شهادت رسیدند به زیارت عتبات می‌روند

معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران از سفر زیارتی خانواده شهدای مدافع حرم ایرانی که در خاک عراق به شهادت رسیدند به عتبات عالیات خبر داد.

محمدصادق هاشمی معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفتگو با خبرنگار فرهنگی حیات گفت: خانواده شهدای مدافع حرم ایرانی که در خاک عراق به شهادت رسیدند، به میزبانی دولت عراق و با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران فردا عازم عتبات عالیات خواهند بود.

هاشمی بیان کرد: پیرو سفری که سال گذشته سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به کشور عراق داشت، طی توافقی با نخست وزیر این کشور مقرر شد تا خانواده شهدای مقاومت ایرانی که در خاک عراق به شهادت رسیدند، به میزبانی دولت عراق به این کشور سفر کنند.

وی در ادامه افزود: با پیگیری‌های انجام شده این سفر فردا ۲۴ اسفندماه انجام خواهد شد.

معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره برنامه‌هایی که در این سفر برای خانواده‌های معظم شهدا تدارک دیده شده است، اظهار کرد: زیارت عتبات عالیات از جمله نجف، کربلا و کاظمین جزو برنامه‌ها این سفر برای خانواده شهدا خواهد بود.

معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه افزود: در مراسمی به میزبانی دولت عراق، از خانواده‌های معظم این شهدا تجلیل به عمل خواهد آمد.


بازنشر از : مهر

بنیاد شهید و امور ایثارگران

عتبات عالیات

شهدای مدافع حرم

معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران از سفر زیارتی خانواده شهدای مدافع حرم ایرانی که در خاک عراق به شهادت رسیدند به عتبات عالیات خبر داد.


فروشگاه اینترنتی لباس کودک