شکارچیان در دام پلیس کرمان فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری سه شکارچی غیرمجاز، کشف یک قبضه اسلحه شکاری به همراه دو لاشه کل وحشی در محدوده بخش گلباف خبر داد.

1402\06\27 21:49:25


شکارچیان در دام پلیس کرمان

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری سه شکارچی غیرمجاز، کشف یک قبضه اسلحه شکاری به همراه دو لاشه کل وحشی در محدوده بخش گلباف خبر داد.

 به گزارش خبر فوری ، سرهنگ"مهدی پورامینایی" در تشریح این خبر گفت: مأموران انتظامی بخش گلباف هنگام گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی یک دستگاه خودروی عبوری از نقاط کوهستانی را زیر نظر گرفته و در ادامه دو لاشه کل وحشی را از درون آن کشف کردند.

وی افزود: در بازرسی دقیق تر از این خودرو نیز یک قبضه سلاح شکاری به همراه 13 فشنگ کشف و مشخص شد 3 سرنشین این خودرو بدون مجوز اقدام به شکار کرده اند.

سرهنگ"پورامینایی"با اشاره به اینکه متهمان جهت انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند خاطرنشان کرد: یکی از ماموریت های مهم پلیس مشارکت موثر در حفظ محیط زیست و منابع طبیعی است که پلیس به نوبه خود برای جلوگیری از نابودی گونه های در حال انقراض و مقابله با شکارچیان غیر مجاز اقدام می کند.

 


بازنشر از : منبع: خبرفوری

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری سه شکارچی غیرمجاز، کشف یک قبضه اسلحه شکاری به همراه دو لاشه کل وحشی در محدوده بخش گلباف خبر داد.

فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز

لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است. انواع چراغ روکار, توکار سقفی پنل و ریلی و تزئینی پروژکتور و والواشر, جراغ دکوراتیو و ریسه ال ای دی LED چراغ های COB و SMD, کلید و پریز, سیم و کابل و جعبه فیوز و کلید مینیاتوری, چراغ های سنسوردار, چراغ های مگنتی و مولتی ترک و چراغ های صنعتی و کارگاهی.

فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز - لاله زار - لاله‌زار - برق ساختمان