مهران محمدی امین

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در رابطه با لغو قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان با تعدادی از بیمارستان ها، گفت: لغو قراردادها به لحاظ حقوقی دارای اشکال و قابل پیگی

1401\08\07 22:41:44


لغو قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی اشکال دارد

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در رابطه با لغو قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان با تعدادی از بیمارستان ها، گفت: لغو قراردادها به لحاظ حقوقی دارای اشکال و قابل پیگیری است.

کیومرث سرمدی در رابطه با خبری مبنی بر «لغو قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان با تعدادی از بیمارستان ها»، گفت: لغو قراردادها و تعهدات به لحاظ حقوقی دارای اشکال و قابل پیگیری است.

وی افزود: همچنین این مساله برای بازنشستگانی که بیمه تکمیلی دارند و بیمار هستند و باید هزینه پرداخت کنند، مشکلات و گرفتاری ایجاد می کند.

روز چهارشنبه (۴ مهرماه) در خبرها منتشر شد که علی دهقان کیا رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران گفته است که براساس گزارشات رسیده بیمه آتیه سازان یکسری از قراردادهای بیمارستان ‌ها را لغو کرده است و با پیگیری ‌هایی که انجام دادیم مشخص شد با توجه به افزایش هزینه های درمانی این قرارداد لغو شده است.

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران همچنین این اقدام را خلاف تعهدات این شرکت بیمه ای با سازمان تامین اجتماعی  دانسته و گفت: این موضوع باعث سردرگمی بازنشستگان و مستمری بگیران ما شده است.

.

.


بازنشر از : منبع: ايسنا


تصویر مشاور امور مالی و مالیاتی در تهران