مهران محمدی امین

1401\07\13 18:35:04


مدارس کانکسی بالای ۱۰ نفر جمع‌آوری می‌شود

قزوین - رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با بیان اینکه بیش از هزار مدرسه کانکسی در سطح کشور وجود دارد گفت: مدارس کانکسی بالای ۱۰ نفر تا مهرماه آینده صاحب ساختمان می‌شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، مهرالله رخشانی‌مهر بعد از ظهر چهارشنبه در حاشیه سفر وزیر آموزش و پرورش به استان قزوین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۲ هزار میلیارد تومان تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی هنرستانی، تجهیزات گرمایشی و سرمایشی در سطح کشور توزیع شد.

تبلیغات
ساختمان سازی - ساختمان و صنعت ساختمان
ساختمان سازی - ساختمان و صنعت ساختمان

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور. - ساختمان سازی - ساختمان و صنعت ساختمان - ساخت سوله - فونداسیون

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور بیان کرد: بخشی از این تجهیزات وارد مدارس شده و بخش دیگر باقی مانده است. وی با بیان اینکه ۹ هزار کلاس درسی ساخته و تحویل داده شده است افزود: حدود یک میلیون و نیم نفر در مقطع دانش‌آموزی در طرح آجر به آجر شرکت کردند که این طرح با هدف فرهنگ‌سازی امور خیر بود که اقدامات خوبی در این راستا انجام شد. این مسئول در پایان ابراز کرد: بیش از هزار مدرسه کانکسی در سطح کشور وجود دارد که مدارس کانکسی بالای ۱۰ نفر تا مهرماه سال آتی به مدرسه دارای ساختمان تبدیل می‌شوند..

.


بازنشر از : مهر

کانکس

نوسازی مدارس

قزوین