کشف 5 تن آرد قاچاق در رفسنجان فرمانده انتظامی رفسنجان گفت: 5 تن آرد قاچاق که خارج از شبکه توزیع دولتی به فروش می رسیدند کشف و نانوایی های مرتبط با این تخلف زیانبار شناسایی شدند.

1402\06\27 21:49:19


کشف 5 تن آرد قاچاق در رفسنجان

فرمانده انتظامی رفسنجان گفت: 5 تن آرد قاچاق که خارج از شبکه توزیع دولتی به فروش می رسیدند کشف و نانوایی های مرتبط با این تخلف زیانبار شناسایی شدند.

به گزارش خبر فوری ، سرهنگ"اکبر نجفی"گفت: در راستای مبارزه پلیس با قاچاق کالا، ماموران پلیس آگاهی رفسنجان با همکاری اداره جهاد کشاورزی دو منزل مسکونی که آردهای قاچاق را به صورت غیر قانونی با قیمتی بالاتر به فروش می رساندند را شناسایی کردند.   

وی افزود: در بازدید صورت گرفته مشخص شد آردهای احتکار شده در این دو منزل قاچاق بوده که دو متهم در این رابطه دستگیر و دو دستگاه وانت که جهت حمل و جابجایی آردهای قاچاق استفاده می شد نیز توقیف شدند.

 

سرهنگ"نجفی"با  اشاره به کشف 5 تن آرد قاچاق از این 2 منزل گفت: در ادامه مشخص شد متهمان این آردها را از تعدادی از نانوایی های سطح شهر با قیمت آزاد خریداری و سپس با قیمتی بالاتر به فروش می رساندند که در این راستا ضمن شناسایی نانوایی های متخلف این موضوع برابر پرونده به اداره تعزیرات حکومتی گزارش شد تا مورد رسیدگی قرار بگیرند.

 


بازنشر از : منبع: خبرفوری

فرمانده انتظامی رفسنجان گفت: 5 تن آرد قاچاق که خارج از شبکه توزیع دولتی به فروش می رسیدند کشف و نانوایی های مرتبط با این تخلف زیانبار شناسایی شدند.

فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز

لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است. انواع چراغ روکار, توکار سقفی پنل و ریلی و تزئینی پروژکتور و والواشر, جراغ دکوراتیو و ریسه ال ای دی LED چراغ های COB و SMD, کلید و پریز, سیم و کابل و جعبه فیوز و کلید مینیاتوری, چراغ های سنسوردار, چراغ های مگنتی و مولتی ترک و چراغ های صنعتی و کارگاهی.

فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز - لاله زار - لاله‌زار - برق ساختمان