کمترین نرخ فرزندآوری متعلق به استان سمنان است سید محمد رضا هاشمی محمد رضا صادقی فرزند آوری

1402\02\31 15:49:51


کمترین نرخ فرزندآوری متعلق به استان سمنان است

سمنان- استاندار سمنان گفت: متأسفانه کمترین نرخ فرزند آوری و تولد نوزاد در سال گذشته با شش هزار و ۹۱۶ نفر مربوط به این استان است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد رضا هاشمی ظهر یکشنبه در در آئین اختتامیه نخستین رویداد علمی، فرهنگی و اجتماعی اهدای جایزه استانی جوانی جمعیت استان سمنان به میزبانی سالن زکریای رازی، تاکید کرد: متأسفانه کمترین نرخ فرزند آوری و تولد نوزاد در سال گذشته با شش هزار و ۹۱۶ نفر مربوط به این استان است.

وی با بیان اینکه میانگین نرخ ازدواج کشور ۶.۷ درصد است که استان سمنان با ۵.۱ درصد متأسفانه کم ازدواج ترین استان کشور است، افزود: بر اساس آمار و مستندات میانگین نشاط در خانواده‌های پرجمعیت بیشتر است.‌ استاندار سمنان خواستار پیش‌بینی ایجاد اتاق مادر و کودک در ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان شد و گفت: بسته‌های تشویقی در موضوع فرزند آوری ارائه خواهد شد.‌ محمدرضا صادقی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان نیز در سخنانی کوتاه با بیان اینکه آنچه مسلم است آنکه، تربیت فرزندان در خانواده‌های پر جمعیت آسان‌تر است، گفت: اثر بخشی مرتبط با تربیت فرزندان در جامعه با هیچ چیز دیگر قابل مقایسه نیست.


بازنشر از : مهر

سید محمد رضا هاشمی

محمد رضا صادقی

فرزند آوری

استانداری سمنا

سمنان- استاندار سمنان گفت: متأسفانه کمترین نرخ فرزند آوری و تولد نوزاد در سال گذشته با شش هزار و ۹۱۶ نفر مربوط به این استان است.

خرید اینترنتی لباس بچه

فروشگاه اینترنتی دُرین کیدز فروش اینترنتی لباس کودک با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت .
واتس آپ: 09032200584
تلفن: 09129516594

خرید اینترنتی لباس بچه - کودک - بچه - فروش اینترنتی لباس بچه

تولید کارتن و سفارش کارتن