مهران محمدی امین

سرویس مدارس اداره کل آموزش و پرورش اصفهان بازگشایی مدارس شی اصفهان- رئیس اداره ا

1401\07\07 10:58:08


۱۰هزار دانش آموز اصفهانی متقاضی استفاده از سرویس مدرسه

اصفهان- رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش اصفهان گفت: ۱۰ هزار دانش آموز در کلانشهر اصفهان متقاضی استفاده از سرویس مدرسه هستند.

شهرام صانعی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در دوره نام‌نویسی به اولیا دانش آموزان سفارش کرد که فرزندان خود را در مدارس محدوده محل زندگی ثبت نام کنند و اکنون دانش آموزانی که در محدوده ثبت نام شدند مشکلی ندارند و سرویس مدرسه نیز برای آنان تأمین شده است.

وی ادامه داد: دانش آموزانی که در حال حاضر مشکل سرویس دارند، خارج از محدوده ثبت نام کردند که به خانواده‌ها تاکید می‌شود در سال‌های آینده سعی کنند فرزندان خود را در محدوده محل زندگی ثبت نام کنند. رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه سرویس‌های مدارس در دوره دوساله شیوع کرونا از خدمات دهی خارج شدند و امسال تعداد آنان بسیار کم بود، افزود: با کمک سازمان تاکسیرانی و معاونت حمل و نقل شهرداری اصفهان بسته‌های تشویقی توسط سازمان تاکسیرانی آماده و به رانندگان ارائه شد که به چرخه سرویس مدارس بازگردند. صانعی خاطرنشان کرد: تاکنون چهار هزار دستگاه خودرو سواری و وَن به چرخه سرویس مدارس کلانشهر اصفهان بازگشتند و مشکل بیش از ۴۰ هزار دانش آموز که برای سرویس مدارس ثبت نام کرده بودند، رفع شده است.

وی اضافه کرد: همچنان ۱۰ هزار دانش آموز دیگر در کلانشهر اصفهان متقاضی سرویس مدارس هستند که امید است با حمایت سازمان تاکسیرانی مشکل آنان نیز حل شود.. .


بازنشر از : مهر

سرویس مدارس

اداره کل آموزش و پرورش اصفهان

بازگشایی مدارس

شی


تصویر نمایندگی زومر - جک پارکینگ زومر - ریموت زومر