مهران محمدی امین

شرکت مخابرات تلفن اتفاق عجیب؛ مخابرات تلفن شورای رقابت را قطع کرد انرژیعصرایران نوشت:متأسفانه تاکنون مقابله‌ای با رویه ضد رقابتی و انحصا

1401\08\30 15:48:11


اتفاق عجیب؛ مخابرات تلفن شورای رقابت را قطع کرد

اتفاق عجیب؛ مخابرات تلفن شورای رقابت را قطع کرد انرژیعصرایران نوشت:متأسفانه تاکنون مقابله‌ای با رویه ضد رقابتی و انحصاری شرکت مخابرات صورت نگرفته و اخذ وجه غیرقانونی از مشترکین ادامه دارد.

روابط عمومی مرکز ملی رقابت اعلام کرد شرکت مخابرات ایران در یک اقدام تأمل برانگیز و به دلیل اصرار شورای رقابت بر استیفای حق مردم در مقابله با افزایش غیرقانونی تعرفه تلفن ثابت، اقدام به قطع تمامی خطوط ارتباطی شورا و مرکز ملی رقابت کرد.

گفتنی است در پانصد و نوزدهمین جلسه شورای رقابت در ۱۷ آبان ماه، شورای رقابت پیرو وصول شکایات در خصوص اجرا نشدن مفاد مصوبه ۵۰۹ شورای رقابت با موضوع درج مبالغ اضافی در قبوض تلفن ثابت و اخذ آن از مشترکین، رأی به محکومیت شرکت مخابرات در ارتکاب رویه ضد رقابتی داده و برای توقف اجرای این تصمیم غیرقانونی، از قوه قضاییه و سازمان بازرسی کل کشور درخواست رسیدگی کرده است. علی‌رغم این موضوع، متأسفانه تاکنون مقابله‌ای با رویه ضد رقابتی و انحصاری شرکت مخابرات صورت نگرفته و اخذ وجه غیرقانونی از مشترکین ادامه دارد. بیشتر بخوانید: ایست به تصمیم غیرقانونی مخابرات/ افزایش 10 تا 20 هزار تومانی آبونمان قانونی است؟ 217.

.


بازنشر از : خبرآنلاین

شرکت مخابرات

تلفن