مهران محمدی امین

اقتصاد آنلاین/ بر اساس مستنداتی که به‌ «اقتصاد آنلاین» رسیده، پتروشیمی «مسجد سلیمان» اقدام به فروش غیرقانونی ۴۰۰ هزار تن محصول به ارزش ۲۰۰ میلیون دلار

1401\08\07 19:55:09


ادعای تخلفات چند هزار میلیاردی در صندوق بازنشستگی کشوری

اقتصاد آنلاین/ بر اساس مستنداتی که به‌ «اقتصاد آنلاین» رسیده، پتروشیمی «مسجد سلیمان» اقدام به فروش غیرقانونی ۴۰۰ هزار تن محصول به ارزش ۲۰۰ میلیون دلار کرده است. شنیده‌ها حاکی از آن است این ۴۰۰ هزار تن به پنج شرکت ایرانی و خارجی زیر قیمت بازار فروخته شده است.

اقتصاد آنلاین/ بر اساس مستنداتی که به‌ «اقتصاد آنلاین» رسیده، پتروشیمی «مسجد سلیمان» اقدام به فروش غیرقانونی ۴۰۰ هزار تن محصول به ارزش ۲۰۰ میلیون دلار کرده است.شنیده‌ها حاکی از آن است این ۴۰۰ هزار تن به پنج شرکت ایرانی و خارجی زیر قیمت بازار فروخته شده است.میثم مریدشوشتری، مدیرعامل پتروشیمی «مسجد سلیمان» درحالی اقدام به فروش غیرقانونی ۴۰۰ هزار تن محصول کرده که منتصب محمد اسکندری، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری است.

او همچنین از نزدیکان محمد ابراهیمی، مدیرعامل هلدینگ «صبا انرژی» است.این پرونده نخستین آزمون سخت صولت مرتضوی، وزیر کار برای سامان دادن به سوءمدیریت در صندوق بازنشستگی کشور و جمع کردن بساط مافیای پتروشیمی در این وزارتخانه است.. .


بازنشر از : آخرین خبر


تصویر برق و روشنایی لاله زار