مهران محمدی امین

1401\08\23 18:33:10


ایلان ماسک: هفت روز هفته از صبح تا شب خودم را با کار شکنجه می‌کنم

ایلان ماسک در حاشیه اجلاس G20 اعلام کرد که برای مدیریت توییتر در کنار بقیه شرکت‌های خود باید شبانه‌روز کار کند.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، اسپیس ایکس و حالا توییتر امروز به‌صورت مجازی در یک جلسه پرسش و پاسخ در حاشیه اجلاس G20 شرکت کرد و گفت که سرش با کارهای مختلف بیش از حد شلوغ است.

او گفت که هفت روز هفته از صبح تا شب تا بیشترین حد ممکن کار می‌کند و این شیوه از زندگی در چنان سطح متفاوتی از بقیه رقم می‌خورد که او نمی‌تواند به هیچ‌کس پیشنهادش کند.

ایلان ماسک در این جلسه در پاسخ به سؤالی درباره خرید توییتر و چگونگی مدیریت هم‌زمان این شرکت در کنار بقیه شرکت‌ها از جمله تسلا، گفت او سعی می‌کند از تمام وقتش استفاده بهینه را ببرد. او اذعان کرد که این شیوه زندگی چیزی نیست که بتواند آن را به دیگر افراد توصیه کند.

ایلان ماسک فوق‌العاده زیاد کار می‌کند

ثروتمندترین فرد جهان با اشاره به این که خیلی‌ها در قاره کهن می‌خواهند به «ایلان ماسک آسیا» تبدیل شوند، گفت: «مراقب باشید که آرزوی چه چیزی را می‌کنید. نمی‌دانم مردم چطور دوست دارند به‌جای من باشند.

آنها احتمالاً دوست دارند به تصوراتی که از جایگاه من دارند، برسند، ولی این تصورات با واقعیت زندگی من فرق می‌کند. مقدار کاری که من خودم را با آن شکنجه می‌کنم، به واقع در سطح دیگری است.»

ماسک قبلا در سال 2015 در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که شیوه مدیریت او به شکل Nano-Managing یعنی شامل اشراف بر کوچک‌ترین مسائل و مشکلات محصولات مختلف است. ماسک همچنین در اجلاس G20 اعلام کرد که می‌خواهند ویدیوهای بیشتر و طولانی‌تری در توییتر پشتیبانی شوند تا تولیدکنندگان محتوا بتوانند از این پلتفرم درآمدزایی داشته باشند، اما جزئیات بیشتری در این زمینه منتشر نکرد.

او درباره حرکت دنیا به سمت انرژی‌های پایدار گفت باور دارد که این اتفاق خواهد افتاد، اما سؤال این است که چقدر طول می‌کشد تا به آن‌جا برسیم؟ ماسک تأکید کرد که در عین حال اکتشافات فضایی باید یکی از اولویت‌های بشر باقی بماند تا بتوانیم ماهیت جهان و جایگاه خودمان در آن را درک کنیم.

مدیرعامل اسپیس ایکس گفت شاید یک تمدن بیگانه را پیدا کردیم یا به بقایای تمدنی برخورد کردیم که میلیون‌ها سال قبل نابود شده است.

.

.


بازنشر از : دیجیاتو