مهران محمدی امین

تجارت نیوز/ بیش از یک هفته است که کاربران در اتصال به اینترنت دچار مشکلات فراوانی هستند؛ اینترنت موبایل نیز بین ساعات ۱۶ الی ۲۴ نیز با محدودیت و مسدود شدن همراه می‌شود. اما

1401\07\07 21:08:08


اینترنت موبایل فعال شد؟

تجارت نیوز/ بیش از یک هفته است که کاربران در اتصال به اینترنت دچار مشکلات فراوانی هستند؛ اینترنت موبایل نیز بین ساعات ۱۶ الی ۲۴ نیز با محدودیت و مسدود شدن همراه می‌شود. اما در حال حاضر ارتباط از طریق اینترنت همراه امکان پذیر است.

بیش از یک هفته است که کاربران در اتصال به اینترنت دچار مشکلات فراوانی هستند؛ اینترنت موبایل نیز بین ساعات ۱۶ الی ۲۴ نیز با محدودیت و مسدود شدن همراه می‌شود.

اما در حال حاضر ارتباط از طریق اینترنت همراه امکان پذیر است.  طی روزهای گذشته کاربران نمی‌توانستند بین ساعات ۱۶ الی ۲۴ از اینترنت همراه اپراتورهای مختلف استفاده کنند و این امکان برایشان مسدود می‌شد. اما در حال حاضر کاربران خبر از رفع این محدودیت می‌دهند. البته همچنان شبکه اجتماعی اینستاگرام، پیام رسان واتساپ، لینکدین و… فیلتر هستند.باید منتظر بود و دید این رفع محدودیت اقدامی موقتی است یا تصمیم به عدم ایجاد محدودیت در اینترنت همراه اپراتورها بین ساعات ۱۶ الی ۲۴ گرفته شده است..

.


بازنشر از : آخرین خبر