مهران محمدی امین

1402\10\12 10:36:08


بازار خودرو ترمز برید خودرویی که 100 میلیون گران شد

خبرآنلاین/ بررسی روند قیمت‌ها در بازار خودروهای وارداتی، از افزایش ۱۰۰ میلیون تومانی قیمت ب‌ام‌و از ابتدای دی‌ماه حکایت دارد. بررسی روند ۱۱ روزه اول زمستان ۱۴۰۲، از شیب تند افزایش قیمت خودرو حکایت دارد؛ به طوری که این افزایش قیمت‌ها را نه‌تنها در میان خودروهای داخلی که در بازار خودروهای خارجی نیز شاهد هستیم.

بررسی روند قیمت‌ها در بازار خودروهای وارداتی، از افزایش ۱۰۰ میلیون تومانی قیمت ب‌ام‌و از ابتدای دی‌ماه حکایت دارد.بررسی روند ۱۱ روزه اول زمستان ۱۴۰۲، از شیب تند افزایش قیمت خودرو حکایت دارد؛ به طوری که این افزایش قیمت‌ها را نه‌تنها در میان خودروهای داخلی که در بازار خودروهای خارجی نیز شاهد هستیم.آن‌طور که گزارش‌ها نشان می‌دهد، از ابتدای دی‌ماه تاکنون قیمت ب‌ام‌و X1 25 مدل ۲۰۱۷ با افزایشی در حدود ۱۰۰ میلیون تومان مواجه شده و به قیمت ۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان رسیده است.همچنین بررسی روند بازار خودرو، از گرانی ۱۰۰ میلیون تومانی قیمت ب‌ام‌و X4 28 مدل ۲۰۱۷ حکایت دارد.

این خودرو در حال حاضر ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان قیمت دارد. بازار در این میان، اما قیمت ب‌ام‌و سری 5 سدان در این مدل بدون تغییر قیمت، ۱۲ میلیارد تومان ارزش داشت.ب‌ام‌و سری 7 730li مدل ۲۰۱۸ هم با رشد ۱۰۰ میلیون تومانی، به قیمت ۱۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به فروش رفت.. .


بازنشر از : آخرین خبر