مهران محمدی امین

قیمت مسکن بازار مسکن تهران با ۴ میلیاردکجا خانه بخریم؟ مسکناقتصادآنلاین نوشت:در گزارش زیر به بررسی مشخصات آپارتمان‌های ۴ میلیاردی شرق ت

1401\07\22 21:48:14


با ۴ میلیاردکجا خانه بخریم؟

با ۴ میلیاردکجا خانه بخریم؟ مسکناقتصادآنلاین نوشت:در گزارش زیر به بررسی مشخصات آپارتمان‌های ۴ میلیاردی شرق تهران خواهیم‌ پرداخت.

محله‌های شرق تهران یکی از شلوغ ترین و محبوب ترین بخش های شهر تهران می باشد.

خانه‌ها در شرق تهران علاوه بر قیمت مناسب، از امکانات نسبتا خوبی نیز برخوردار هستند، اگر قصد سرمایه‌گذاری و یا خرید خانه با بودجه ۴ میلیارد تومان در این منطقه را دارید تا پایان این گزارش همراه ما باشید. آپارتمانی ۶ ساله در محله تهرانپارس‌شرقی با متراژ ۷۸ متر و ۲ اتاق خواب، ارزشی معادل ۴ میلیارد تومان دارد. همچنین با سرمایه ۴ میلیارد تومان می‌توانید واحدی ۸۵ متری در نارمک درحالی که ۱۶ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد را خریداری کنید.

سرمایه لازم برای خرید واحد آپارتمانی ۱۰ ساله در تهران‌نو با متراژ ۸۸ متر و ۲ اتاق خواب، مبلغی معادل ۳ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان است. واحد آپارتمانی در محله مجیدیه با سنی معادل ۳۰ سال و متراژ ۹۴ متر و ۲ اتاق خواب، در روز های گذشته معادل ۴ میلیارد تومان معامله شده است. همچنین واحدی نوساز در محله پیروزی با متراژ ۸۸ متر و ۲ اتاق خواب، با قیمتی بالغ‌بر ۴ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین واحدی نوساز دیگر در همین محله با متراژ ۹۵ متر و ۲ اتاق خواب، معادل ۳ میلیارد و ۹۹۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. ارزش واحدی ۸۸ متری در محله نیروهوایی درحالی که ۱۱ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، مبلغی معادل ۴ میلیارد تومان است. توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند.

قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود. بیشتر بخوانید: پیش‌بینی قیمت مسکن در هفته سوم آیا قرار است قفل معاملات مسکن شکسته می‌شود؟ استقبال کمرنگ از طرح دولت برای مسکن/ فقط ۳۳۰ هزار نفر پول ریختند ۲۱۷ 46.

.


بازنشر از : خبرآنلاین

قیمت مسکن

بازار مسکن تهران