شرکت سنگ آهن مرکزی ایران شرکت سنگ آهن مرکزی صنایع فلزی اولین نشست هم اندیشی مدیران عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران

1401\12\27 14:03:18


برگزاری نشست هم اندیشی مدیران عامل شرکت سنگ آهن مرکزی

اولین نشست هم اندیشی مدیران عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران با هدف قدردانی و بهره مندی از تجارب آنها در شهرستان بافق برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت، مجتبی حمیدیان، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی در این نشست که در آخرین چهارشنبه سال در سالن همایش‌های شهرک آهنشهر برگزار شد ضمن خیرمقدم به تمامی مدیران، مسؤولان و همکاران شرکت گفت: بسیار خوشحالیم که در این ایام مبارک و در آستانه سال نو، بخشی از گذشته پرافتخار شرکت سنگ آهن مرکزی ایران را مرور می‌کنیم و در کنار خود مدیرانی داریم که برای درخشش قدیمی ترین شرکت معدنی آهن ایران زحمات زیادی کشیدند.

وی افزود: امیدواریم مرور گذشته در این ایام فرخنده موجب ایجاد ائتلافی برای افزایش سرعت رسیدن به آینده‌ای روشن شود و ما بتوانیم با قوت قلب این عزیزان، مسیر امید را به سوی فرداهایی بهتر طی کنیم.

حمیدیان دست یاری خود را به سوی همه کسانی که در شرکت سنگ آهن کار کرده یا کار می‌کنند دراز کرد و گفت: هدف از برگزاری نشست هم اندیشی مدیران عامل سابق، علاوه بر تقدیر و تشکر از زحمات آنها و بهره مندی از تجربیاتشان، هماهنگی و ایجاد پشتوانه‌ای برای شرکت است تا بتواند مسیر توسعه را سریع‌تر از گذشته طی کند.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی اظهار کرد: هفته گذشته توفیق پیدا کردیم که عملیات اکتشاف و بهره برداری از معدن ناریگان ۸ را آغاز کنیم و امیدواریم از ابتدای سال آینده هم عملیات اجرایی کارخانه آهن اسفنجی را در حوزه صنعتی آغاز شود.

او همچنین به عملیات احداث نیروگاه ۲۵ مگاواتی و اجرای پروژه فاضلاب شهر یزد و انتقال آن برای زیرساخت‌های شرکت اشاره و تصریح کرد: امروز همه ظرفیت‌ها برای تحول در این منطقه فراهم است و امیدواریم با حمایت و پشتوانه بزرگ مردم، کارگران و کارشناسان اتفاق بزرگی در سطح ملی رقم بخورد.

در این مراسم از تلاش‌ها و زحمات خلیل راستار، عباس مهرزاد، فتح الله زارع، اسرافیل احمدیه و علیرضا یاراحمدی به عنوان مدیران عامل اسبق شرکت سنگ آهن مرکزی تجلیل به عمل آمد و یاد و خاطره سیروس به آئین، نصرالله اقتصادی و محمد دهستانی بافقی گرامی داشته شد.


بازنشر از : مهر

شرکت سنگ آهن مرکزی ایران

شرکت سنگ آهن مرکزی

صنایع فلزی

اولین نشست هم اندیشی مدیران عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران با هدف قدردانی و بهره مندی از تجارب آنها در شهرستان بافق برگزار شد.

آب و فاضلاب

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور.

آب و فاضلاب - فاضلاب - -

قفسه فلزی - قفسه انبار