مهران محمدی امین

1401\08\23 16:54:08


بیمه حوادث ملت خدمتی ارزنده به مشتریان وفادار

بیمه حوادث ملت خدمتی ارزنده به مشتریان وفادار کسب و کاربیمه ملت در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان و همراهی با خانواده‌ها، بیمه حوادث به مشتریان خود ارائه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، بیمه حوادث انفرادی بیمه ملت بیمه نامه‌ای است که با پرداخت حق بیمه‌های اندک، بیمه‌گزار را در برابر انواع حوادث حمایت می‌کند و پوشش‌های ارزنده‌ای ارائه می‌دهد.

اینکه حادثه در چه ساعتی از شبانه‌روز و در کجا اتفاق افتاده باشد، مورد توجه بیمه گر نبوده و این طرح به صورت آنلاین نیز قابل ارائه است. موضوع مهم و قابل توجه در بیمه حوادث این است که مشتریان می‌توانند این بیمه نامه را تا سن ۹۰ سالگی به صورت کوتاه مدت(حداقل ۱۵ روزه)، یک ماهه، دو ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یا یک ساله خریداری کنند. موارد تحت پوشش این بیمه نامه شامل فوت، نقص عضو و از کار افتادگی جزئی و کلی دائم، هزینه‌های پزشکی، غرامت بستری شدن در مراکز درمانی مجاز بوده و از مهم ترین خطرات تحت پوشش این بیمه نامه می‌توان به غرق شدن، مسمومیت، تاثیر گاز، بخار و یا مواد خورنده مانند اسید، دفاع مشروع بیمه شده، اقدام به نجات اشخاص و اموال از خطر، سقوط از ارتفاع و ...

اشاره کرد. مشتریان و بیمه گزاران می‌توانند برای اطلاع از جزئیات بیشتر بیمه حوادث به وب‌سایت بیمه ملت به آدرس melat.ir مراجعه کنند.. .


بازنشر از : خبرآنلاین