مهران محمدی امین

1401\12\09 15:42:55


تحویل گاز به نیروگاه‌ها و صنایع عمده افزایش یافت

جولایی گفت: با توجه به کاهش برودت و بهبود شرایط آب و هوایی در کشور شاهد سیر نزولی مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری هستیم که سبب شدتحویل گازبه بخش‌های نیروگاهی،صنایع عمده و پتروشیمی افزایش یابد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت ملی گاز ایران، محمدرضا جولایی اظهار کرد: کاهش دما، شدت ماندگاری و گستردگی برودت هوا در ماه‌های گذشته و اولویت قرار دادن مصرف گاز در بخش خانگی سبب شد بر اساس دستورعمل‌های مصوب، گاز مصرفی در بخش‌های نیروگاهی و صنایع عمده کاهش یابد، اما خوشبختانه با بهبود شرایط آب و هوایی، تحویل گاز به بخش‌های یادشده افزایش یافته است.

تبلیغات
مصالح ساختمانی
مصالح ساختمانی

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور.

وی با بیان اینکه تعهد گازرسانی در همه بخش‌ها در حال انجام است، افزود: اکنون ۱۵۰ میلیون مترمکعب گاز بیشتر نسبت به بهمن‌ماه تحویل نیروگاه‎‌ها و صنایع می‌شود. مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران در بخش دیگری از سخنان خود، به مصرف گاز در صنایع فولاد، پتروشیمی و سیمان اشاره کرد و گفت: به این بخش‌ها هم روزانه ۱۰۵ میلیون مترمکعب گاز تحویل داده می‌شود. جولایی در پایان به برنامه تعمیرات اساسی اشاره و بیان کرد: برنامه‌ریزی برای تعمیرات اساسی در حال انجام است که به یاری خدا از ابتدای فصل بهار ۱۴۰۲ عملیاتی می‌شود..

.


بازنشر از : مهر

شرکت ملی گاز ایران

محمدرضا جولایی

گاز