تهران آزادراه قزوین - کرج وزارت راه و شهرسازی فیروزکوه کارشناس مرکز مدیریت

1402\03\31 14:13:50


ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل ساسانی تا پل کلاک -ترافیک سنگین در محور تهران –شهریار در اکثر مقاطع وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه وشهرسازی، مهرداد برقی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور وضعیت تردد در محورهای برون‌شهری را اعلام کرد و گفت: در خصوص آخرین وضعیت محورهای شمالی در محور چالوس حدفاصل شهرستانک تا مرزن آباد تردد روان است.

ضمناً محور چالوس حدفاصل میدان امیرکبیر تا شهرستانک مسیر رفت و برگشت تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه تهران - شمال انجام می‌شود.

برقی افزود: در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت رفت و برگشت تردد روان گزارش شده است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها را تشریح کرد و گفت: ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل ساسانی تا پل کلاک -ترافیک سنگین در محور تهران –شهریار در اکثر مقاطع وجود دارد.

به گفته برقی محورهای مسدود شریانی محور چالوس حد فاصل میدان امیرکبیر تا شهرستانک و محور گرمی – بیله سوار است.

محور مسدود غیر شریانی نیز گیلانغرب – سومار و محور فرعی طرود اعلام شده است.

همچنین محدودیت تردد با تغییر مسیر محور قدیم خرم آباد - پلدختر اعلام شده که تا اطلاع بعدی مسدود است و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می‌شود.


بازنشر از : مهر

تهران

آزادراه قزوین - کرج

وزارت راه و شهرسازی

فیروزکوه

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل ساسانی تا پل کلاک -ترافیک سنگین در محور تهران –شهریار در اکثر مقاطع وجود دارد.


چراغ استخری و چراغ مگنتی