مهران محمدی امین

آخرین خبر/اسنوا اعلام کرده است که تلویزیون‌های 65 اینچ آن که به صورت پیش فرض، سیستم عامل جدید با نام هوما را نصب نداشته‌اند، در حال حاضر می‌توانند به صورت آنلاین و

1401\08\16 16:54:01


تلویزیون‌های اسنوا، به روز‌رسانی مهمی را دریافت کرده‌اند

آخرین خبر/اسنوا اعلام کرده است که تلویزیون‌های 65 اینچ آن که به صورت پیش فرض، سیستم عامل جدید با نام هوما را نصب نداشته‌اند، در حال حاضر می‌توانند به صورت آنلاین و از طریق بخش دریافت به روزرسانی، آن را دریافت کنند و این اولین بار است که اسنوا به صورت مستقیم، یک دستگاه خود را به‌روز می‌کند. هرچند هوما بر پایه آندروید است اما می توان گفت به صورت عمیق بر روی آن تغییرات ایجاد کرده‌است و در حال توسعه برای رسیدن به یک فرآیند پایدار است.

اسنوا اعلام کرده است که تلویزیون‌های 65 اینچ آن که به صورت پیش فرض، سیستم عامل جدید با نام هوما را نصب نداشته‌اند، در حال حاضر می‌توانند به صورت آنلاین و از طریق بخش دریافت به روزرسانی، آن را دریافت کنند و این اولین بار است که اسنوا به صورت مستقیم، یک دستگاه خود را به‌روز می‌کند.هرچند هوما بر پایه آندروید است اما می توان گفت به صورت عمیق بر روی آن تغییرات ایجاد کرده‌است و در حال توسعه برای رسیدن به یک فرآیند پایدار است.

تبلیغات
نمایندگی اسنوا تهران
نمایندگی اسنوا تهران

24تعمیر ارائه خدمات تعمیر و نصب محصولات اسنوا در تهران با تعرفه نمایندگی .

هوما استور یکی از چنین نقاطی است و امکان دارد اسنوا به دنبال طراحی اپلیکیشن های اختصاصی برای خود باشد که در این صورت بازار جدیدی پیش روی توسعه دهندگان این برای برای تلویزیون‌ها در ایران فراهم خواهد شد.اسنوا پیشتر نشان داده است می‌خواهد که تلویزیون‌ها را به عنوان هاب اینترنت اشیاء خود در نظر بگیرد و بنابراین ممکن است دسترسی اپلیکیشن‌ها را نیز به این پلتفرم باز کند. هر چند تا‌کنون در این خصوص به صورت رسمی اطلاعاتی را منتشر نکرده است.. .


بازنشر از : آخرین خبر