مهران محمدی امین

معاون وزیر راه خیرالله خادمی معاون عمرانی استانداری گیلان رشت- معاون وزیر راه و

1401\10\17 16:22:03


تهاتر اموال مازاد راهکار تامین اعتبار برای اجرای پروژه پل ورودی فومن

رشت- معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تهاتر اموال مازاد در گیلان برای تامین اعتبار پروژه پل ورودی فومن راهکاری سازنده است، گفت: این موضوع پیگیری و عملی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، خیرالله خادمی ظهر شنبه در نشست بررسی موانع اجرای طرح پل روگذر کمربندی فومن در گزارشی به تشریح محدودیت‌های مالی دولت برای تخصیص اعتبارات مورد نیاز برای اجرای طرح پل روگذر فومن پرداخت.

معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: تهاتر اموال مازاد راهکاری سازنده‌ای برای تأمین اعتبارات اجرای این طرح نیمه تمام است. خادمی در ادامه برای پیگیری و عملی شدن این پیشنهاد در وزارت راه و شهرسازی قول مساعد داد. اتمام پل ورودی فومن از مطالبات جدی مردم این شهرستان است خلیل بهروزی فر نماینده‌ی شهرستان‌های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه این نشست اتمام این طرح نیمه تمام را از مطالبات جدی مردم عنوان کرد.

وی افزود: با توجه به اینکه فومن از شهرستان‌های گردشگرپذیر استان گیلان به شمار می‌رود تسریع در روند اجرای این پل که حدود ۱۸ سال به طول انجامیده از اهمیت بالایی برخوردار است. طرح‌های اولویت دار دولت عمرانی در گیلان مشکل تأمین مصالح ندارند مسعود کاظمی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان نیز در ادامه این نشست با اشاره به سیاست‌های دولت برای تکمیل طرح‌های عمرانی نیمه تمام افزود: اتخاذ تدابیر لازم برای تأمین مصالح چنین طرح‌هایی در استان صورت گرفته شده است. وی تاکید کرد: در حال حاضر برای هیچکدام از طرح‌های اولویت دار عمرانی در استان مشکل تأمین مصالح وجود ندارد..

.


بازنشر از : مهر

معاون وزیر راه

خیرالله خادمی

معاون عمرانی استانداری گیلان