مهران محمدی امین

1402\10\12 22:42:53


جزئیاتی از واریز مرحله دوم سود سهام عدالت

اکو ایران/واریز مرحله دوم سود سهام عدالت به گفته مدیرعامل «شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه» قرار است تا پایان سال برای صاحبان این سهام واریز شود.  مرحله نخست واریز سود سهام عدالت در پاییز هر سال و مرحله دوم نیز در پایان سال انجام می‌شود.

واریز مرحله دوم سود سهام عدالت به گفته مدیرعامل «شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه» قرار است تا پایان سال برای صاحبان این سهام واریز شود. مرحله نخست واریز سود سهام عدالت در پاییز هر سال و مرحله دوم نیز در پایان سال انجام می‌شود.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

با نزدیک شدن به پایان سال 1402، سهام‌داران با پرسش اینکه سود مرحله دوم به حساب‌شان کی واریز خواهد شد، مواجه‌اند.محمد باغستانی، مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، اطلاعات جدیدی در خصوص زمان واریز مرحله دوم سود سهام عدالت ارائه داد. او اعلام کرده که سازمان بورس و شرکت سپرده‌گذاری مرکزی، مکاتبات و مذاکرات لازم را برای دریافت کل سود از شرکت‌های سرمایه‌پذیر انجام خواهند داد، که تا پایان سال، سود باقی‌مانده این گروه از سهامداران را نیز دریافت و به حساب آن‌ها واریز نمایند.به علاوه، در هفته اول دی ماه، ۴ ناشر، سود سنواتی و ۷ ناشر، سود جاری مطالبات جاری و سنواتی سهامداران خود را پرداخت کرده‌اند. همچنین تا پایان هفته اول دی، ۷ ناشر از جمله «داروسازی‌ دانا، داروسازی زاگرس‌ فارمد پارس، سرما آفرین، دارویی ‌ره‌آورد تامین، گروه‌ مپنا، صنایع‌ فروآلیاژ ایران و توسعه‌ صنایع‌ بهشهر (هلدینگ)»، سود جاری ۴۴۶ هزار و ۳۲۱ سهامدار را توسط سمات و از طریق سامانه سجام واریز نموده‌اند..

.


بازنشر از : آخرین خبر