جهش قیمت‌ها در بازار خودرو/ آخرین قیمت تیبا، دنا، رانا و پژو خودروسازان بازار خودرو افزایش قیمت خودرو جهش قیمت‌ها در بازار خودرو/ آخرین قیمت تیبا، دنا، رانا و پژو

1401\07\29 12:29:10


جهش قیمت‌ها در بازار خودرو/ آخرین قیمت تیبا، دنا، رانا و پژو

جهش قیمت‌ها در بازار خودرو/ آخرین قیمت تیبا، دنا، رانا و پژو صنعتبررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از جهش قیمت خودروهای پژو، کوییک و رانا است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو از ابتدای هفته تاکنون حاکی از جهش قیمت خودروهای پژو است به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ از ۲۸۵ میلیون تومان در روز شنبه امروز به ۲۸۸ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۴ میلیون تومان گران شده است و ۲۹۹ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز از ۳۰۵ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۳۰۹ میلیون تومان رسیده است و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۱۳۹۹ نیز از ۳۷۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۷۴ میلیون تومان رسیده است.

در بین خودروهای کوییک نیز این افزایش قیمت‌ها رخ داده‌است به طوری که کوییک دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ از ۲۰۰ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۲۰۸ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۷ میلیون تومان گران شده است و ۱۹۷ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودروهای رانا نیز در این مدت از نوسانات قیمتی در امان نماندند به طوری که رانا پلس مدل ۱۴۰۱ از ۳۱۲ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۳۱۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۲ میلیون تومان گران شده است و ۳۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است: ۲۲۳۲۲۷


بازنشر از : خبرآنلاین

خودروسازان

بازار خودرو

افزایش قیمت خودرو

جهش قیمت‌ها در بازار خودرو/ آخرین قیمت تیبا، دنا، رانا و پژو صنعتبررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از جهش قیمت خودروهای پژو، کوییک و رانا است.


قفسه فلزی - قفسه انبار