خرید اقساطی محصولات ایران خودرو از همراه مکانیک بازار/ایران‌خودرو یکی از دو خودروساز بزرگ ایران است؛ و کمتر ایرانی را می‌توان پیدا کرد که تجربه خرید محصولات ایران خودرو

1402\02\31 17:35:03


خرید اقساطی محصولات ایران خودرو از همراه مکانیک

بازار/ایران‌خودرو یکی از دو خودروساز بزرگ ایران است؛ و کمتر ایرانی را می‌توان پیدا کرد که تجربه خرید محصولات ایران خودرو را نداشته باشد. در چند سال گذشته، قیمت محصولات ایران‌خودرو نیز مانند دیگر خودروهای حاضر در کشور افزایش داشته است.

بازار/ایران‌خودرو یکی از دو خودروساز بزرگ ایران است؛ و کمتر ایرانی را می‌توان پیدا کرد که تجربه خرید محصولات ایران خودرو را نداشته باشد.

در چند سال گذشته، قیمت محصولات ایران‌خودرو نیز مانند دیگر خودروهای حاضر در کشور افزایش داشته است.

به همین دلیل بسیاری از مردم به‌دنبال خرید محصولات دست‌دوم و کارکرده این شرکت، یا مترصد طرح‌های خرید اقساطی ماشین‌های ایران خودرو هستند. در این مطلب تصمیم داریم تا بهترین طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو را معرفی می‌کنیم.

اگر به‌ دنبال خرید اقساطی محصولات ایران خودرو هستید، تا پایان متن را مطالعه بفرمایید.قیمت و خرید محصولات ایران خودرودر سال‌های اخیر، قیمت محصولات ایران‌خودرو نیز مانند سایر خودروسازان، به‌شدت افزایش یافته است.

افزایش نرخ ارز و هزینه‌های تولید، کاهش عرضه و دیگر مسائل، همگی در صعودی شدن قیمت‌ها در بازار خودرو موثر بوده‌اند.

هم‌زمان با این افزایش قیمت، کاهش قدرت خرید نقدی مردم نیز باعث شده تا تمایل به خرید قسطی خودرو افزایش پیدا کند.

در این شرایط، شرکت‌های خودروسازی ازجمله ایران خودرو، اقدام به ارائه طرح‌های فروش خودرو کرده‌اند که شرایط خاص خود را دارند و برای افرادی که نیاز به تحویل فوری خودرو ندارند می‌تواند مناسب باشد.

اما افرادی که نمی‌توانند زمان لازم جهت تحویل خودرو را صرف کنند و طی یکی دو روز نیاز دارند تا خودروی موردنظر خود را خریداری کنند، باید از چه طرحی استفاده کنند؟ بازار علاوه‌بر آن، افرادی که تمایل دارند تا خودروهای مدل بالاتری بخرند اما بودجه لازم برای خرید مدل صفرکیلومتر آن را ندارند، به‌سراغ خرید قسطی مدل‌های کارکرده می‌روند.

اما آیا خرید اقساطی خودرو کارکرده و دست دوم هم داریم؟در ادامه پاسخ سوالات بالا را خواهیم داد.خرید اقساطی محصولات ایران خودروهمانطور که گفتیم، مطمئنا یک طرح خرید اقساطی مناسب و مشتری‌مدار می‌تواند پاسخ بسیاری از چالش‌ها را بدهد.

به‌خصوص اگر این طرح، شامل خرید قسطی خودروهای دست‌دوم و کارکرده نیز بشود.

شرکت همراه مکانیک که دارای بزرگترین نمایشگاه آنلاین خریدوفروش خودرو در کشور است، طرح فروش اقساطی ماشین را نیز ارائه کرده که هدف آن کاهش چالش‌های مالی، فنی و حقوقی خرید ماشین، برای مصرف‌کنندگان است.در این طرح همراه مکانیک، شما امکان خرید اقساطی محصولات ایران خودرو را نیز با شرایط زیر دارید:· خرید اقساطی خودروهای صفر و کارکرده· خرید خودروها به‌صورت کارشناسی‌شده ازنظر فنی و حقوقی·قیمت‌گذاری براساس ویژگی‌های فنی، مدل، رنگ و غیره توسط کارشناسان·پرداخت تنها ۵۰ درصد هزینه‌ی خودرو به‌عنوان پیش‌پرداخت·اقساط ۶ تا ۳۶ ماهه·پرداخت وام خرید تا دو میلیارد تومان·دو الی سه ماه تنفس اولیه تا زمان شروع پرداخت اقساطمزیت بزرگ خرید قسطی ماشین‌های ایران‌خودرو از همراه مکانیک این است که سند خودرو، پس از اتمام فرآیند خرید، به‌صورت ۶ دانگ، به نام شما می‌شود.

البته این سند تا زمان اتمام اقساط، نزد همراه مکانیک باقی می‌ماند.

همچنین، این طرح نیازی به ضامن نداشته و دریافت وام، تنها به ارائه‌ی دسته‌چک صیادی نیازمند است.

امکان خرید خودرو از این طرح برای ساکنین تهران و شهرستان فراهم است؛ اما تعویض پلاک، تنها در تهران انجام می‌شود.از دیگر مدارک لازم برای خرید محصولات ایران‌خودرو به‌صورت اقساطی از همراه مکانیک عبارتند از:· مدارک شناسایی · اجاره نامه یا سند محل سکونت·گردش حساب ۶ ماهه· فیش حقوقی یا جواز کسبلازم‌به‌ذکر است که تکمیل مراحل اداری خرید، پس از توافق اولیه و پیش‌پرداخت، تنها ۲۴ ساعت زمان برده و قسط‌بندی وام نیز براساس توان مشتری با توجه به گردش حساب و فیش حقوقی‌اش انجام می‌شود.خودروی موردعلاقه تان را قسطی بخریدخرید محصولات ایران‌خودرو به‌صورت قسطی، فرصتی است که می‌تواند بسیاری از چالش‌های مالی خریداران را کاهش دهد.

همراه مکانیک این فرصت را برای خرید خودروهای نو و دست دوم این شرکت و نیز دیگر تولیدکننده‌ها و واردکننده‌های خودرو فراهم کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد و مشاهده کلیه خودروهایی که امکان خرید قسطی آن‌ها فراهم است، به نشانی اینترنتی https://www.hamrah-mechanic.com/cars-for-sale/credit=true مراجعه فرمایید.


بازنشر از : آخرین خبر

بازار/ایران‌خودرو یکی از دو خودروساز بزرگ ایران است؛ و کمتر ایرانی را می‌توان پیدا کرد که تجربه خرید محصولات ایران خودرو را نداشته باشد. در چند سال گذشته، قیمت محصولات ایران‌خودرو نیز مانند دیگر خودروهای حاضر در کشور افزایش داشته است.

خودرو

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور.

خودرو - لوازم یدکی - خودرو - قطعات خودرو

برق و روشنایی لاله زار