مهران محمدی امین

1401\10\12 00:25:10


خرید و فروش ارز در فضای مجازی ممنوع و جرم است

خرید و فروش ارز در فضای مجازی ممنوع و جرم است بازار مالیباشگاه خبرنگاران جوان نوشت :طبق قانون هرگونه خرید و فروش ارز در فضای مجازی غیرقانونی است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: طبق قانون هرگونه خرید و فروش ارز در فضای مجازی غیرقانونی و تنها بستر امن برای دادوستد ارز صرافی‌های دارای مجوز است.

سرهنگ کامران ریاحی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: هرگونه خرید و فروش ارز جز در بسترهای معتبر و قانونی منجر به برهم زدن نظم اقتصادی کشور می‌شود و قانونگذار اینگونه اعمال را مجرمانه تفسیر کرده است. او ادامه داد: پلیس فتا در حال رصد مستمر فضای مجازی است و موارد دلالی ارز را شناسایی می‌کند تا طبق قانون با متخلفان برخورد شود. رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: تاکنون خرید و فروش ارز فیزیکی در استان توسط شاکیان خصوصی گزارش نشده است.

سرهنگ ریاحی افزود: شماره تلفن ۱۱۰ و شماره ۲۱۸۲۴۸۰۲ ستاد خبری، در اختیار مردم است تا هرگونه موارد خرید و فروش و دلالی ارز را اطلاع دهند تا در سریعترین زمان ممکن با این تخلفات برخورد شود.. بیشتر بخوانید: قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۱ دی‌ماه/ صعود دوباره قیمت طلا و دلار در بازار ۴۶۲۲۰. .


بازنشر از : خبرآنلاین

دلار

ارز