مهران محمدی امین

1402\10\12 16:33:06


رشیدی کوچی: یکی در دهان خودروسازان بزند

صدا و سیما/  رشیدی کوچی، نماینده مجلس گفت: جوانان تنها یک ماشین با قیمت مناسب می خواهند عده ای ما را مافیای خودرو معرفی کردند. جلال رشیدی کوچی در طرح سوال در جلسه علنی صبح امروز که چرا علی رغم گذشت یکسال از تصویب قانون ساماندهی صنعت خودرو تا این لحظه خودرو وارد کشور نشده است؟ گفت: اگر ما از ابتدای مجلس بر روی صنعت خودرو دست گذاشتیم قطعا به دنبال این بودیم که رضایتمندی مردم افزایش پیدا کند عده‌ای در رسانه‌ها و پیج‌های اینستاگرامی و توییتر تا توانستند ما را مورد لطف خود قرار دادند و کلیپ‌هایی ساخته و ما را مافیای خودرو معرفی کردند، وقتی که با جوانان صحبت می‌کنیم، تنها یک ماشین با قیمت مناسب می‌خواهند که بروز باشد تا بتوانند سوار آن باشند این چه قوانینی است که ما داریم؟ چرا اجازه نمی‌دهیم موتورهایی که جوانان دوست دارند وارد کشور شود؟سوال من از وزیر صمت این است که در ۱۹ ماهه‌ای که از تصویب قانون واردات خودرو می‌گذرد به مردم گزارش دهند که چه تعداد خودرو وارد کشور شده است و چه تعداد به دست مردم رسیده است.

صدا و سیما/  رشیدی کوچی، نماینده مجلس گفت: جوانان تنها یک ماشین با قیمت مناسب می خواهند عده ای ما را مافیای خودرو معرفی کردند.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

جلال رشیدی کوچی در طرح سوال در جلسه علنی صبح امروز که چرا علی رغم گذشت یکسال از تصویب قانون ساماندهی صنعت خودرو تا این لحظه خودرو وارد کشور نشده است؟ گفت: اگر ما از ابتدای مجلس بر روی صنعت خودرو دست گذاشتیم قطعا به دنبال این بودیم که رضایتمندی مردم افزایش پیدا کند عده‌ای در رسانه‌ها و پیج‌های اینستاگرامی و توییتر تا توانستند ما را مورد لطف خود قرار دادند و کلیپ‌هایی ساخته و ما را مافیای خودرو معرفی کردند، وقتی که با جوانان صحبت می‌کنیم، تنها یک ماشین با قیمت مناسب می‌خواهند که بروز باشد تا بتوانند سوار آن باشند این چه قوانینی است که ما داریم؟ چرا اجازه نمی‌دهیم موتورهایی که جوانان دوست دارند وارد کشور شود؟سوال من از وزیر صمت این است که در ۱۹ ماهه‌ای که از تصویب قانون واردات خودرو می‌گذرد به مردم گزارش دهند که چه تعداد خودرو وارد کشور شده است و چه تعداد به دست مردم رسیده است. سوال بعدی بنده این است که چرا آیین‌نامه واردات خودروهای کار کرده که سه ماه است در هیات دولت به تصویب رسیده و شما نیز نگاه مثبتی به آن داشتید هنوز ابلاغ نشده است؟ یک خودروی ۱۷ هزار دلاری با تعرفه‌گذاری که دولت انجام می‌دهد با نرخ ۳۰ هزار دلار به دست مردم می‌رسد، لطفا پاسخ دهید آیا قرار نیست اصلاحی در تعرفه‌ها صورت گیرد؟ بازار. .


بازنشر از : آخرین خبر