مهران محمدی امین

1401\07\29 19:01:51


شتاب رفع نواقص عمده و اولویت‌دار پالایشگاه‌های پارس جنوبی

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: رفع نواقص عمده و اولویت‌دار پالایشگاه‌های ۱۳ گانه مجتمع گاز پارس جنوبی در سایه همفکری، کارگروهی و اقدام‌های نوآورانه شتاب خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت ملی نفت ایران، محمد حسین متجلی، ضمن ارزیابی مثبت از نشست هم‌اندیشی شرکت‌های فعال در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، گفت: رفع نواقص عمده و اولویت‌دار پالایشگاه‌های مجتمع گاز پارس جنوبی با برنامه‌ریزی دقیق و منظم شتاب خواهد گرفت و این مهم سرلوحه اقدام‌های مهم روزانه و مستمر قرار می‌گیرد.

وی افزود: اکنون فضایی سازنده میان مدیران سه مجموعه مهم پارس جنوبی به‌وجود آمده و اقدام‌های مهم و کلیدی نیز تا حصول نتیجه نهایی و مطلوب با انجام نشست‌های مشترک تداوم خواهد داشت. مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس ادامه داد: نتیجه این نشست‌ها باید در سرنوشت تولید پایدار گاز و محصولات جانبی نقش اساسی داشته باشد و خوشبختانه مدیران و کارکنان با عضویت در یک گروه منظم، پای کار هستند و در مسیر روشن و شفاف به‌سمت جلو گام برمی‌دارند. متجلی گفت: باید بکوشیم کارهای عقب‌مانده در پالایشگاه‌های مجتمع گاز پارس جنوبی که بر زمین مانده را به کمک یکدیگر به سرانجام برسانیم و خدمت به کشور را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم..

.


بازنشر از : مهر

شرکت نفت و گاز پارس

پارس جنوبی

شرکت ملی نفت ایران