مهران محمدی امین

فارس/ مجموع ارز معامله شده در سامانه نیما در روز جاری به 511 میلیون دلار رسید که این میزان، بیشترین حجم معامله روزانه انجام شده در این سامانه است. مجموع عرضه ارز در سامانه نیما (ح

1401\11\01 21:11:04


فروش 511 میلیون حواله ارزی در یک روز

فارس/ مجموع ارز معامله شده در سامانه نیما در روز جاری به 511 میلیون دلار رسید که این میزان، بیشترین حجم معامله روزانه انجام شده در این سامانه است. مجموع عرضه ارز در سامانه نیما (حواله) امروز (شنبه مورخ 1401.

مجموع ارز معامله شده در سامانه نیما در روز جاری به 511 میلیون دلار رسید که این میزان، بیشترین حجم معامله روزانه انجام شده در این سامانه است.مجموع عرضه ارز در سامانه نیما (حواله) امروز (شنبه مورخ 1401.11.1) معادل 594 میلیون دلار و مجموع ارز معامله شده در این سامانه در روز جاری معادل 511 میلیون دلار بود.پس از مذاکرات پولی و بانکی موفق با مقامات بانکی عراق، گشایش های ارزی جدیدی جهت عرضه ارز در سامانه نیما صورت گرفت، به طوری که بعد از یک وقفه یک ساله، امروز مبلغ ۳۰۰ میلیون یورو از محل منابع بانک مرکزی کشورمان در عراق در سامانه نیما عرضه و کل آن بلافاصله به فروش رفت و این فرایند طی روزهای آتی نیز تداوم خواهد داشت..

.


بازنشر از : آخرین خبر