مهران محمدی امین

مرغ و تخم مرغ کاهش قیمت ها قیمت منطقی مرغ اعلام شد/ قیمت مرغ تغییر می‌کند؟ بازرگانیمدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی گفت: قیمت تمام

1401\07\07 10:35:06


قیمت منطقی مرغ اعلام شد. قیمت مرغ تغییر می‌کند؟

قیمت منطقی مرغ اعلام شد/ قیمت مرغ تغییر می‌کند؟ بازرگانیمدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی گفت: قیمت تمام شده مرغ هم اکنون برای تولید کنندگان ما بالای ۵۰ هزار تومان است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اسدالله‌نژاد در یک برنامه تلویزیونی اظهار داشت: امسال ما نگرانی‌های برای اجرای طرح نظام رایانه‌ای داشتیم که متاسفانه این دغدغه‌ها مورد توجه واقع نشد و در قالب پرداخت ۳۰ درصد از هزینه‌های تولید خلاصه شد و از دست ما خارج شد و بسیاری از شرکت‌ها از رده تولید خارج شدند.

وی افزود: مرغداران توان پرداخت بازپرداخت تسهیلات را ندارند و یک ماهی است که تسهیلات قطع شده است. مرغداران ما ضرر کرده‌اند. مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی تصریح کرد: جلساتی انجام شد و قیمت مرغ آنالیز شد و عددی که قرار شد اجرایی شود چهل و نه هزار تومان بود، اما قیمتی که اعلام شد خیلی پایین‌تر از آن عدد بود.

اسدالله‌نژاد عنوان کرد: قیمت منطقی مرغ زنده هم اکنون بالای پنجاه هزار تومان است. معاون اول رئیس جمهور هم اعلام کردند که این قیمت را اصلاح می‌کنند و ما همچنان منتظر هستیم. وی متذکر شد: قیمت تمام شده مرغ هم اکنون برای تولیدکنندگان ما بالای ۵۰ هزار تومان است.

۲۲۳۲۲۵. .


بازنشر از : خبرآنلاین

مرغ و تخم مرغ

کاهش قیمت ها