مهران محمدی امین

1401\12\09 23:58:10


مجلس مجددا اخذ مالیات از خانه‌های لوکس را بررسی می‌کند

آخرین خبر/ سید محسن دهنوی در توییتی نوشت: پس از ارجاع  بند ذ تبصره ۶ به کمیسیون تلفیق، بحث اخذ مالیات از خانه‌های لوکس، مجددا در متن لایحه درج شد. عضو هیات رییسه مجلس افزود: امیدوارم پس از تصویب در صحن علنی، گامی در جهت عدالت برداشته شده باشد.

سید محسن دهنوی در توییتی نوشت: پس از ارجاع  بند ذ تبصره ۶ به کمیسیون تلفیق، بحث اخذ مالیات از خانه‌های لوکس، مجددا در متن لایحه درج شد.عضو هیات رییسه مجلس افزود: امیدوارم پس از تصویب در صحن علنی، گامی در جهت عدالت برداشته شده باشد.کمیسیون تلفیق تصویب کرد که خانه‌های لوکس و باغ‌ویلاهای مجاز و زمین‌های فاقد اعیانی دارای کاربری مسکونی، اداری و تجاری که ارزش روز آنها بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال باشد، مازاد بر این مبلغ مشمول مالیات به میزان دو در هزار می‌شوند.

تبلیغات
مشاوره خدمات مالیاتی
مشاوره خدمات مالیاتی

گروه مشاوره و توسعه مدیریت تیارا ارائه خدمات مالیاتی تنظیم و ارسال اظهارنامه ارزش افزوده - تنظیم و ارسال معاملات فصلی- تنظیم اسناد مربوط به دفاتر کانونی- تحریر دفاتر قانونی- تنظیم اظهارنامه مالیاتی (سالانه)- شرکت در جلسات رسیدگی مالیاتی- تنظیم لوایح دفاعیه جهت اعتراض به برگ تشخیص های مالیاتی - صادره و شرکت در هیات های حل اختلاف به کسب و کارها

بازار. .


بازنشر از : آخرین خبر