ممنوعیت تردد در محور چالوس/ مسافران از آخرین وضعیت راه ها مطلع شوند مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: تردد از محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع است.

1401\07\29 20:47:26


ممنوعیت تردد در محور چالوس/ مسافران از آخرین وضعیت راه ها مطلع شوند

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: تردد از محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع است.

ایمان محرابی نیا گفت: تردد از محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع است و هم اکنون شاهد ترافیک سنگین در مسیر (شمال به جنوب) حدفاصل مرزن آباد تا مجلار و حدفاصل مکارود تا انارک و محدوده هزارچم هستیم.

به گفته مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور، تردد از آزادراه تهران - شمال مسیر (جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع است و شاهد ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر (شمال به جنوب) محدوده های پل سفید و دماوند و آزادراه رشت - قزوین محدوده رودبار هستیم.

او می گوید: ترافیک سنگین در محور هراز مسیر (رفت و برگشت) محدوده های سه راهی چلاو و الیمستان و مسیر (شمال به جنوب) محدوده های بایجان ، شاهاندشت و آب اسک و آزادراه و محور قدیم پردیس - تهران محدوده جاجرود  را دوربین های نظارتی نشان می‌دهد.

او درباره آخرین وضعیت ترافیکی در  سایر محورها گفت: ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل کمالشهر تا حصارک و محدوده های امامزاده طاهر و گپلشهر و حدفاصل مهرویلا تا پل کلاک، آزادراه قم- تهران محدوده شکرآباد و حدفاصل مرتضی گرد تا پل اتوبان آزادگان و  محور فشم - تهران حدفاصل حاجی آباد تا رودک گزارش شده است. 

براساس این گزارش با توجه به صدور هشدار سطح نارنجی و پیش بینی بارش برف در ارتفاعات شمال غرب کشور مسافران حتما پیش از عزیمت  از آخرین وضعیت جوی و جاده ای هوا از طریق سامانه ۱۴۱ مطلع شوند.


بازنشر از : منبع: باشگاه خب

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: تردد از محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع است.