1401\07\13 15:15:50


نقش مهم شرکت نفت مناطق مرکزی در تأمین سوخت زمستانی

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نقش این شرکت را در تأمین سوخت زمستانی حساس و مهم دانست و گفت: این شرکت همچنین نقش تأثیرگذاری در تأمین سوخت مراکز صنعتی و خانگی کشور در فصول سرد سال دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، مهدی حیدری در آئین تودیع و معارفه جمعی از مدیران و مسئولان این شرکت اظهار کرد: این شرکت، طرح‌ها و پروژه‌های توسعه‌ای متعددی در بخش‌های نفت و گاز دارد که با به ثمر نشستن آنها شاهد افزایش قابل توجه نفت و گاز در مجموعه این شرکت و شرکت‌های تابعه خواهیم بود. وی تصریح کرد: تغییر در مدیریت‌ها در تمامی سازمان‌ها با هدف چابک‌سازی و استفاده از ایده‌های نو برای رشد و تعالی آن مجموعه انجام می‌شود و انتظار می‌رود با تعیین سرپرست جدید مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت شاهد شتاب بخشی در اجرای پروژه‌های مختلف در سطح نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت‌های زیرمجموعه آن باشیم. مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ضمن معرفی مالک قنواتی به‌عنوان سرپرست جدید مدیریت مهندسی و ساختمان این شرکت، از خدمات و زحمات پیمان ایمانی در دوره مسئولیتش قدردانی کرد. حیدری با اشاره به شرح وظایف روابط عمومی و اهمیت آن در انتشار عملکرد، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های نفت مناطق مرکزی ایران، ایمان ارجمندراد را به‌عنوان مشاور مدیرعامل و سرپرست جدید روابط عمومی شرکت معرفی و از زحمات رضا احمدزاده در تصدی این مسئولیت تقدیر کرد. در این نشست که معاونین، مدیران ارشد و رؤسای بخش‌های عملیاتی و ستادی حضور داشتند هر یک از مسئولان جدید و سابق درباره برنامه‌ها و عملکرد خود توضیحاتی ارائه دادند.


بازنشر از : مهر

برچسب‌ها

شرکت نفت مناطق مرکزی ایران

ایران

تامین سوخت

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نقش این شرکت را در تأمین سوخت زمستانی حساس و مهم دانست و گفت: این شرکت همچنین نقش تأثیرگذاری در تأمین سوخت مراکز صنعتی و خانگی کشور در فصول سرد سال دارد.

ساختمان سازی - ساختمان و صنعت ساختمان

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور.
ساختمان سازی - ساختمان و صنعت ساختمان - ساختمان - ساخت سوله - فونداسیون