مهران محمدی امین

تلفن ثابت تلفن شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل در ادامه شما را با نکات مهمی که هنگام خرید و انتخاب تلفن ثابت سازما

1401\06\07 13:00:12


نکات مهم در انتخاب و خرید تلفن ثابت سازمانی

در ادامه شما را با نکات مهمی که هنگام خرید و انتخاب تلفن ثابت سازمانی باید به آن توجه کنید، آشنا می کنیم.

در گذشته برقراری ارتباط تلفنی با قابلیت چند تماس همزمان از طریق یک شماره تلفن امکان‌پذیر نبود و سازمان‌ها بخش قابل توجهی از هزینه‌های خود را صرف مکالمات درون و بیرون سازمان می‌کردند.

بعلاوه شماره تلفن شرکت‌ها و سازمان‌ها در پی جابه‌جایی از دست می‌رفت و یک دردسر تازه در محل کار جدید محسوب می‌شد. از سوی دیگر بهینه‌سازی و کاهش هزینه‌های تماس تلفنی در سازمان‌ها انگیزه بسیار مناسبی است تا شرکت‌ها متقاضی تلفن ثابت سازمانی باشند. تلفن ثابت سازمانی با توجه به ضرورت به‌روز رسانی شیوه‌های قدیمی ارتباط مانند تلفن‌های سنتی ایجاد شده تا زمینه‌ساز ارتباطی سریع، کم‌هزینه و کارآمد برای سازمان‌ها شود و منجر به بهبود در نحوه برقراری ارتباط‌ها می‌شود.

این محصول امکان برقراری چندین تماس‌ هم‌زمان ورودی و خروجی را به کلیه مقاصد و اپراتورها فراهم می‌کند و به سازمان‌ها و کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک امکان می‌دهد تا بدون نیاز به چند خط تلفن، تنها یک شماره اختصاصی دریافت کنند و بر روی این شماره به تعداد مورد نیاز کانال ایجاد کنند. امکانی که باعث می‌شود تا شرکت‌ها و سازمان‌ها دیگر هیچ تماسی را از دست ندهند. سرویس‌های تلفن ثابت سازمان (VoIP) از هر جای ایران و تنها با اتصال به شبکه، دسترسی به تماس‌های ورودی سازمان را روی لپ تاپ یا تلفن همراه بدون هیچ هزینه‌ی اضافه‌ای امکان‌پذیر می‌کند.

در این حالت کارکنان سازمان از هر نقطه‌ی ایران می‌توانند پاسخ‌گوی تماس‌های ورودی سازمان خود باشند. تامین امنیت مکالمات و کاهش هزینه‌های سازمان از دیگر نیازهایی‌ست که شرکت‌ها از سرویس‌های ارتباطی توقع دارند و هر دو این نیازها به سادگی در سرویس‌های تلفن اینترنتی قابل دست‌یابی‌ست. نکات مهم در خرید و انتخاب تلفن ثابت سازمانی برای انتخاب سرویس تلفن ثابت سازمانی شرکت‌ها و سازمان‌ها باید نکاتی را رعایت کنند تا با مناسب‌ترین هزینه بهترین سرویس را دریافت کنند.

در این انتخاب سرعت و کیفیت در برقراری تماس دو فاکتور مهم برای صاحبان شرکت‌ها و سازمان‌ها است. شرکت‌ها در انتخاب تلفن ثابت سازمانی باید حق انتخاب داشته باشند و سرویس‌دهنده‌ای در این زمینه موفق است که حق انتخاب شماره دلخواه را به شما بدهد. در کنار همه موارد اشاره شده در بالا، مهمترین دلیلی که باعث شده است تا سازمان‎‌ها بستر خدمات مخابراتی خود را تغییر داده و به استفاده از تلفن ثابت سازمانی روی بیاورند، امکان برقراری چندین تماس همزمان است.

در نتیجه برای سازمان‌هایی که تعداد تماس‌های هم‌زمان زیاد است، این ویژگی تلفن‌های ثابت سازمانی بسیار مفید است. پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمامی روزهای هفته، دیگر ویژگی است که شرکت‌ها و سازمان‌ها در هنگام دریافت تلفن ثابت سازمانی باید به آن توجه کنند چرا که این خدمات اولین و مهمترین راه ارتباطی سازمان است و به مراقبت دایمی نیاز دارد. ویژگی‌های خدمات تلفن سازمانی شاتل (شاتل تاک) دریافت پشتیبانی حرفه‌ای از متخصصین و کارشناسان شاتل شرکت شاتل برپایه این اصل که سازمان‌ها برای راه‌اندازی تلفن ثابت سازمانی نباید مجبور به صرف زمان و هزینه‌ی نامتعارف شود با بهره‌گیری از تیم کارشناسی و پشتیبانی مجرب شرایطی را فراهم کرده است تا سرویس‌های تلفن ثابت سازمانی به سادگی و با هزینه‌ای اندک در سازمان‌ شما راه‌اندازی شوند.

. .


بازنشر از : مهر

تلفن ثابت

تلفن

شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل