مهران محمدی امین

اقتصاد آنلاین/ وزارت اقتصاد امارات متحده عربی یک دفتر مرکزی جدید را در متاورس ایجاد کرد که هر کسی در جهان می تواند از آن بازدید کند.  این اعلامیه در تاریخ 28 سپتامبر توسط عبد

1401\07\07 18:18:56


وزارت اقتصاد امارات دفتر خود را در متاورس افتتاح کرد

اقتصاد آنلاین/ وزارت اقتصاد امارات متحده عربی یک دفتر مرکزی جدید را در متاورس ایجاد کرد که هر کسی در جهان می تواند از آن بازدید کند.  این اعلامیه در تاریخ 28 سپتامبر توسط عبدالله بن طوق المری، وزیر اقتصاد امارات متحده عربی در جریان مجمع متاورس دبی اعلام شد.

اقتصاد آنلاین/ وزارت اقتصاد امارات متحده عربی یک دفتر مرکزی جدید را در متاورس ایجاد کرد که هر کسی در جهان می تواند از آن بازدید کند. این اعلامیه در تاریخ 28 سپتامبر توسط عبدالله بن طوق المری، وزیر اقتصاد امارات متحده عربی در جریان مجمع متاورس دبی اعلام شد. عبدالله بن طوق المری اظهار داشت: «این یک کار نمادین نیست، این سومین آدرس ما است».این دفتر مرکزی دارای یک ساختمان چند طبقه است که هر کدام از این طبقات کارهای متفاوتی را انجام می دهند.

تبلیغات
ساختمان سازی - ساختمان و صنعت ساختمان
ساختمان سازی - ساختمان و صنعت ساختمان

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور.

بازدیدکنندگان می‌توانند با یک بلیت، از این مرکز بازدید کنند و با کارمندان تعامل داشته باشند. مقر جدید تکمیل کننده دو دفتر موجود این وزارتخانه در ابوظبی و دبی خواهد بود و به وزارتخانه اجازه می دهد تا خدمات دیجیتال را به بخش بزرگی از جامعه بر اساس دستورالعمل های رهبری امارات متحده عربی ارائه دهد.بازدیدکنندگان از ستاد مجازی همچنین می توانند کارهای اداری خود را انجام دهند و اسناد الزام آور قانونی را امضا کنند که این امر نیاز امضاکنندگان را برای بازدید از یکی از مکان های فیزیکی خود برای ارائه امضای خود بی نیاز می کند.دفتر مرکزی همچنین دارای سالنی است که می تواند کنفرانس های مجازی و سایر رویدادها را تسهیل کنند.این اعلامیه به دنبال استراتژی متاورس دولت دبی است که در 18 جولای فاش شد و هدف آن ایجاد 40000 شغل مجازی تا سال 2030 و حمایت از چشم انداز دولت برای افزایش تعداد شرکت های بلاک چین به پنج برابر تعداد فعلی است.. .


بازنشر از : آخرین خبر