مهران محمدی امین

1401\10\12 13:28:16


وضعیت صادرات نفت مشخص شد؛ ۱.۵ میلیون بشکه با قیمت ۷۰ دلار

تسنیم/عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به میزان فروش نفت در سال آینده بر اساس بودجه ۱۴۰۲ گفت: دولت فروش نفت و میعانات گازی را حدود ۱. ۵ میلیون بشکه در روز و با قیمت ۷۰ دلار بسته است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به میزان فروش نفت در سال آینده بر اساس بودجه ۱۴۰۲ گفت: دولت فروش نفت و میعانات گازی را حدود ۱.۵ میلیون بشکه در روز و با قیمت ۷۰ دلار بسته است.محمد خدابخشی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی اخبار غیررسمی از آمار و ارقام مرتبط با بودجه 1402 کل کشور گفت: دولت فروش نفت و میعانات گازی را حدود 1.5 میلیون بشکه در روز و با قیمت 70 دلار بسته است.  وی افزود: همچنین دولت منابع حاصل از مالیات را 700 هزار میلیارد و درآمدهای گمرکی را 200 هزار میلیارد پیش‌بینی کرده است.

تبلیغات
مشاوره خدمات مالیاتی
گروه مشاوره و توسعه مدیریت تیارا ارائه خدمات مالیاتی تنظیم و ارسال اظهارنامه ارزش افزوده - تنظیم و ارسال معاملات فصلی- تنظیم اسناد مربوط به دفاتر کانونی- تحریر دفاتر قانونی- تنظیم اظهارنامه مالیاتی (سالانه)- شرکت در جلسات رسیدگی مالیاتی- تنظیم لوایح دفاعیه جهت اعتراض به برگ تشخیص های مالیاتی - صادره و شرکت در هیات های حل اختلاف به کسب و کارها
# مالیات - # اظهارنامه مالیاتی - # اظهارنامه ارزش افزوده

علاوه بر این در راستای افزایش انضباط مالی،  تبصره 14 بودجه  را به سرجمع بودجه عمومی اضافه کرده‌اند. عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس عنوان کرد: در ارتباط با بودجه عمرانی شنیده‌ها حاکی از این است که به نسبت سال جاری تغییری حاصل نشده و میزان آن همان 220 هزار میلیارد است. همچنین رشد اعتبارات هزینه‌ای 30 درصد و رشد حقوق و دستمزد به شکل متوسط 20 درصد در نظر گرفته شده است. خدابخشی گفت: رئیس کل بانک مرکزی گفته است که نرخ ارز را بر روی 28 هزار و 500 ثابت می‌کند. با این اوصاف بین نرخی که دولت در بودجه اعلام کرده تا نرخ 28 هزار و 500 حدود 5500 اختلاف وجود دارد که منابع حاصل از این مابه‌التفاوت می‌‌تواند در زمان بررسی لایحه بودجه در مجلس برای اشتغال و تکمیل و توسعه ریزساخت‌ها هزینه شود. .

.


بازنشر از : آخرین خبر