مهران محمدی امین

1401\05\27 08:44:31


"لیز چنی" قصد نامزدی برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را دارد

ایرنا/ لیز چنی نماینده کنگره جمهوریخواه اعلام کرد که برای جلوگیری از حضور مجدد دونالد ترامپ در کاخ سفید در انتخابات ریاست جمهوری 2024 حضور خواهد یافت.  لیز چنی در گفت و گو با شبکه ان بی سی با تایید تصمیم خود برای حضور در عرصه انتخابات ریاست جمهوری دوره بعد گفت: هر کاری که بتواند مانع ورود مجدد دونالد ترامپ به کاخ سفید شود انجام خواهد داد.

 لیز چنی نماینده کنگره جمهوریخواه اعلام کرد که برای جلوگیری از حضور مجدد دونالد ترامپ در کاخ سفید در انتخابات ریاست جمهوری 2024 حضور خواهد یافت. لیز چنی در گفت و گو با شبکه ان بی سی با تایید تصمیم خود برای حضور در عرصه انتخابات ریاست جمهوری دوره بعد گفت: هر کاری که بتواند مانع ورود مجدد دونالد ترامپ به کاخ سفید شود انجام خواهد داد.جرمی آدلر سخنگوی چنی نیز گفت: در هفته‌های آتی لیز سازمانی را راه‌اندازی خواهد کرد تا مردم آمریکا را در مورد تهدید مداوم علیه جمهوری ما آموزش دهد و تلاشی واحد را برای مقابله با هرگونه کمپین دونالد ترامپ برای ریاست‌جمهوری بسیج کند.لیز چنی نماینده جمهوریخواه کنگره و دختر دیک چنی معاون اسبق رئیس‌جمهور آمریکا از سال گذشته پس از محکوم کردن ادعاهای دروغ ترامپ مبنی بر تقلب در انتخابات به یکی از رقبای جدید وی تبدیل شده است.وی معتقد است که حزب جمهوری خواه امروز در وضعیت بسیار بدی قرار دارد و دونالد ترامپ به رای دهندگان جمهوری خواه خیانت کرده است.

او به آنها دروغ گفته است کسانی که از او حمایت می کنند به آنها دروغ گفته اند و از وطن پرستی مردم علیه آنها استفاده می کنند.به گفته چنی، من معتقدم که دونالد ترامپ همچنان یک تهدید بسیار جدی و خطر برای جمهوری ما محسوب می شود و فکر می کنم شکست دادن او مستلزم جبهه ای گسترده و متحد از جمهوری خواهان، دموکرات ها و مستقل ها است. این چیزی است که من قصد دارم بخشی از آن باشم.. .


بازنشر از : آخرین خبر