مهران محمدی امین

1402\10\12 19:36:25


اعلام زمان اولین جلسه دیوان دادگستری بین‌المللی علیه اسراییل

مهر/ زمان اولین جلسه دیوان دادگستری بین‌المللی برای رسیدگی به اتهام ارتکاب نسل کشی فلسطینیان مظلوم در غزه از سوی رژیم صهیونیستی در روزهای آتی تعیین شده است. به گزارش رسانه صهیونیستی هاآرتص، اولین جلسه دیوان دادگستری بین‌المللی (ICJ) برای رسیدگی به اتهام ارتکاب نسل کشی فلسطینیان مظلوم توسط رژیم صهیونیستی به زودی برگزاری می‌شود.

زمان اولین جلسه دیوان دادگستری بین‌المللی برای رسیدگی به اتهام ارتکاب نسل کشی فلسطینیان مظلوم در غزه از سوی رژیم صهیونیستی در روزهای آتی تعیین شده است.به گزارش رسانه صهیونیستی هاآرتص، اولین جلسه دیوان دادگستری بین‌المللی (ICJ) برای رسیدگی به اتهام ارتکاب نسل کشی فلسطینیان مظلوم توسط رژیم صهیونیستی به زودی برگزاری می‌شود.بر اساس اعلام این رسانه، اشغالگران قدس در حال بررسی انتصاب یک قاضی به نمایندگی از خود در دیوان دادگستری بین‌المللی در این خصوص هستند.این رسانه بدون ارائه اطلاعات و جزئیات بیشتری در ادامه اضافه کرد: اولین جلسه دادگاه قرار است هفته آینده برگزار شود.بر اساس اعلام رسانه صهیونیستی هاآرتص، طبق رویه یک کشور متهم می‌تواند یک قاضی را به ۱۵ قاضی دادگاه اضافه کند.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

آفریقای جنوبی هم به عنوان مطرح کننده این شکایت می‌تواند همین کار را انجام دهد. بازار از سوی دیگر، المیادین اعلام کرد که تاریخ اولین جلسه دیوان دادگستری بین‌المللی برای رسیدگی به نسل کشی رژیم اسرائیل علیه مردم فلسطین در غزه روز پنجشنبه هفته جاری تعیین شده است.. .


بازنشر از : آخرین خبر