مهران محمدی امین

1402\10\12 22:42:31


انفجار در حومه بیروت شهادت معاون دفتر سیاسی حماس به دست تروریست‌های صهیونیست

آخرین خبر/ منابع خبری از حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به دفتر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در منطقه المشرفیه واقع در ضاحیه جنوبی بیروت خبر می‌دهند که در جریان این حمله معاون دفتر سیاسی حماس به دست تروریست‌های صهیونیست به شهادت رسید. به گزارش الجزیره، صدای انفجاری شدید در منطقه المشرفیه واقع در ضاحیه جنوبی بیروت به گوش رسیده است.

منابع خبری از حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به دفتر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در منطقه المشرفیه واقع در ضاحیه جنوبی بیروت خبر می‌دهند که در جریان این حمله معاون دفتر سیاسی حماس به دست تروریست‌های صهیونیست به شهادت رسید.به گزارش الجزیره، صدای انفجاری شدید در منطقه المشرفیه واقع در ضاحیه جنوبی بیروت به گوش رسیده است.خبرگزاری لبنان گزارش داد که یک پهپاد صهیونیستی دفتر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس را در منطقه المشرفیه واقع در ضاحیه جنوبی بیروت هدف قرار داده است.بر اساس این گزارش در نتیجه این حمله چند نفر زخمی شده‌اند.خبرگزاری لبنان اعلام کرد که این انفجار به شهادت 4 نفر و زخمی‌شدن چند نفر دیگر انجامیده است. بازار 2 منبع امنیتی به رویترز اعلام کردند که یکی از مسوولان فلسطینی بلندپایه در حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به ضاحیه جنوبی بیروت به شهادت رسیده است.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

این در حالی است که المیادین ادعای ترور یکی از مسوولان فلسطینی در این عملیات تروریستی را رد کرده است.احسان عطایا عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که در انفجار بیروت زیاد نخاله دبیرکل این جنبش هدف قرار نگرفته و وی در سلامت کامل است.بر اساس اخبار واصله، صالح العاروری معاون دفتر سیاسی جنبش حماس در انفجار بیروت به شهادت رسیده است.. .


بازنشر از : آخرین خبر