مهران محمدی امین

1401\07\20 11:12:35


تداوم درگیری فلسطینی ها با ارتش صهیونیستی در کرانه باختری

ایرنا/ رسانه های فلسطینی از تداوم درگیری فلسطینی ها با نظامیان رژیم صهیونیستی طی شب گذشته و صبح امروز در مناطق مختلف کرانه باختری رود اردن خبر دادند. به نقل از شبکه تلویزیونی فلسطین الیوم، شهرک "حواره" در جنوب شهر نابلس و شهر "عناتا" در منطقه قدس شاهد درگیری شهروندان فلسطینی با صهیونیستها بود و از طریق بلندگوهای مساجد برای مقابله با شهرک نشینان صهیونیست فراخوان داده شد.

رسانه های فلسطینی از تداوم درگیری فلسطینی ها با نظامیان رژیم صهیونیستی طی شب گذشته و صبح امروز در مناطق مختلف کرانه باختری رود اردن خبر دادند.به نقل از شبکه تلویزیونی فلسطین الیوم، شهرک "حواره" در جنوب شهر نابلس و شهر "عناتا" در منطقه قدس شاهد درگیری شهروندان فلسطینی با صهیونیستها بود و از طریق بلندگوهای مساجد برای مقابله با شهرک نشینان صهیونیست فراخوان داده شد.درگیری هایی نیز بین جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیست در منطقه "راس الجوره" و شهرک "قیزون" در نزدیک شهر الخلیل روی داد. درگیری های دیگری هم در منطقه الزعیم در منطقه قدس بین جوانان فلسطینی و نظامیان رژیم صهیونیستی روی داد. شهرک العیزریه نیز در همبستگی با اردوگاه فلسطینی شعفاط در شمال شرقی شهر قدس که از سه روز پیش در محاصره نظامیان صهیونیست قرار دارد، اعتصاب کرد.درپی عملیات موفقیت آمیز یک مبارز فلسطینی در تیراندازی به نظامیان صهیونیست در ایست و بازرسی رژیم صهیونیستی در وروی اردوگاه شعفاط که به کشته شدن یک نظامی و زخمی شدن دستکم سه نظامی دیگر صهیونیست منجر شد، ارتش این رژیم از سه روز پیش اردوگاه شعفاط را به محاصره خود درآورده است.

تبلیغات
نصب و تعمیر چیلر و داکت اسپلیت
24تعمیر ارائه خدمات تعمیر و نصب چیلر ، مینی چیلر و داکت اسپلیت ، یخچال و فریز، ساید بای ساید، کولر گازی، پکیج گرمایشی در تهران با تعرفه نمایندگی .
# چیلر - # اسپلیت - # تهویه

نظامیان صهیونیست با گذشت سه روز هنوز نتوانسته اند این مبارز فلسطینی را بازداشت کنند.تمرکز درگیری های شب گذشته تا صبح امروز نیز در ورودی اردوگاه شعفاط بود و فلسطینی ها با نظامیان صهیونیست درگیر شدند.سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که مبارزان جهاد اسلامی و گردان های شهدای الاقصی شاخه نظامی جنبش فتح توانستند یک محل تجمع خوردوهای ارتش رژیم صهیونیستی را زیر آتش خود بگیرند. این سرایا همچنین از مقابله با نیروهای رژیم صهیونیستی هنگام یورش بامداد امروز آنها به شهرک "جبع" خبر دادند. هم اکنون شهرک عناتا هم نیز شاهد درگیری فلسطینی ها و نظامیان صهیونیست است.. .


بازنشر از : آخرین خبر