جو بایدن دونالد ترامپ ایالات متحده امریکا انتخابات ریاست جم رئیس‌جمهور پیشین آمر

1402\03\31 14:25:06


ترامپ: مناظره انتخاباتی با افراد با محبوبیت‌ صفردرصد را قبول ندارم

رئیس‌جمهور پیشین آمریکا و یکی از نامزدهای اصلی حزب جمهوری‌خواه برای انتخابات ۲۰۲۴ ریاست‌جمهوری می‌گوید اعتقادی به برگزاری مناظره بین نامزدهای انتخاباتی حزب ندارد.

«دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور پیشین آمریکا و یکی از نامزدهای اصلی حزب جمهوری‌خواه می‌گوید هیچ معنی ندارد که بین نامزدهای حزب جمهوری‌خواه برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴، مناظره برگزار شود.

ترامپ در گفت‌وگو با شبکه فاکس‌نیوز گفت:چرا باید به افرادی با محبوبیت یک درصد، ۲ درصد و حتی صفر درصد اجازه دهم که در مناظره‌ها من را با پرسش‌های مختلف بمباران کنند؛ فکر می‌کنم این منصفانه نیست.

اما قطعاً مناظره با جو بایدن (رئیس‌جمهور مستقر و از نامزدهای اصلی حزب دموکرات) را می‌پسندم.

رئیس جمهور سابق آمریکا دیروز در گفت‌وگویی با اشاره به مصائب نخستین دوره ریاست جمهوری‌اش برای خانواده‌اش، گفت که اگر در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا پیروز شود، دختر و دامادش دیگر هیچ سمتی نخواهند داشت.

ترامپ ۷۷ ساله در پاسخ به این سوال که در صورت ورود مجدد به دفتر بیضی کاخ سفید، آیا به ایوانکا ترامپ و جرد کوشنر، دختر و دامادش در کنار خود نیاز دارد یا نه، صراحتا گفت «خیر.» وی افزود: قبلا گفتم، همان یک بار برای خانواده کافی بود.

می‌دانید چرا؟ چون آنها خیلی اذیت شدند.

خانواده‌ام در جهنم بودند.

منظورم همه آنهاست از جمله اریک، پسرم که پسر خوبی است.

یک جوان و دانشجوی خوب که از هر نظر ممتاز است.

خیلی خوب با هم کنار می‌آمدیم و بعد من تصمیم گرفتم نامزد ریاست جمهوری شوم و فکر نمی‌کنم تا الان کسی به اندازه او احضاریه دریافت کرده باشد! ترامپ تاکید کرد: هیچ‌کس بلایی که سر خانواده من آمد را تجربه نکرده است.

ایوانکا یک خط تولید بسیار موفق لباس داشت و پول خوبی هم درمی‌آورد.

وقتی نامزد شدم، او عملا خط تولیدش را متوقف کرد.

ایوانکا ترامپ در نوامبر ۲۰۲۲ اعلام کرد که در کارزار انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ پدرش هیچ نقشی نخواهد داشت.

او در مراسم اعلام رسمی نامزدی ترامپ در عمارتش در مار-ئه-لاگو هم حضور نداشت.

کوشنر، همسر ایوانکا ترامپ که در دوره نخست ریاست جمهوری او، مشاور کاخ سفید بود هم ظاهرا هیچ تمایلی برای بازگشت به واشنگتن ندارد.

دادگاهی در آمریکا به‌تازگی برای رئیس جمهور سابق این کشور کیفرخواستی با ۳۷ فقره اتهام صادر کرده است.

بخش قابل توجه این اتهامات به اقدام ترامپ مبنی بر جابه‌جایی اسناد طبقه‌بندی‌شده و انتقال آن به منزلش در فلوریدا مربوط می‌شود.


بازنشر از : مهر

جو بایدن

دونالد ترامپ

ایالات متحده امریکا

انتخابات ریاست جم

رئیس‌جمهور پیشین آمریکا و یکی از نامزدهای اصلی حزب جمهوری‌خواه برای انتخابات ۲۰۲۴ ریاست‌جمهوری می‌گوید اعتقادی به برگزاری مناظره بین نامزدهای انتخاباتی حزب ندارد.


چراغ استخری و چراغ مگنتی