مهران محمدی امین

1402\10\12 13:39:42


حملات گسترده روسیه به کی‌یف

ایسنا/ به دنبال حملات گسترده به کی‌یف که خسارات زیادی بر جای گذاشته است، شرکت انرژی اوکراینی دی‌تی‌ای‌کی (DTEK) امروز سه‌شنبه اعلام کرد که هفت منطقه کی‌یف پس از حملات هوایی روسیه بدون منبع انرژی باقی مانده‌اند و این مناطق در خاموشی فرو رفته‌اند. به گزارش اسپوتنیک، در تازه‌ترین تحولات از جنگ روسیه و اوکراین، در اوایل روز یک حمله هوایی در سراسر اوکراین اعلام شد و تعدادی از اماکن کی‌یف را هدف گرفت.

به دنبال حملات گسترده به کی‌یف که خسارات زیادی بر جای گذاشته است، شرکت انرژی اوکراینی دی‌تی‌ای‌کی (DTEK) امروز سه‌شنبه اعلام کرد که هفت منطقه کی‌یف پس از حملات هوایی روسیه بدون منبع انرژی باقی مانده‌اند و این مناطق در خاموشی فرو رفته‌اند.به گزارش اسپوتنیک، در تازه‌ترین تحولات از جنگ روسیه و اوکراین، در اوایل روز یک حمله هوایی در سراسر اوکراین اعلام شد و تعدادی از اماکن کی‌یف را هدف گرفت.شرکت انرژی اوکراینی در پیامی در تلگرام با بیان اینکه مناطق بوچانسکا و ویشهورودسکی هم بدون برق مانده‌اند، نوشت: در پی حملاتی به کی‌یف...

خانه‌های مناطق شوچنکیفسکی، سواتوشینسکی، هولوسیوسکی، پودیلسکی، اوبولونسکی به طور موقت برق ندارند. بازار رسانه‌های اوکراینی گزارش دادند که آتش‌سوزی در کی‌یف رخ داده و در تعدادی از مناطق آب قطع است. شهردار کی‌یف امروز سه‌شنبه گفت که آتش‌سوزی دیگری پس از یک حمله در خارکیف رخ داده و افزود که امدادگران در محل حادثه حاضر شدند.رسانه‌های محلی گزارش دادند که در اوایل روز، یک حمله هوایی در سراسر اوکراین اعلام شد و تعدادی از حملات پایتخت این کشور را هدف گرفت و آتش‌سوزی در کی‌یف و خارکیف رخ داد. گزارش‌ها همچنین حاکی از اصابت موشک روسی به یک نمایندگی خودروی تسلا در کی‌یف اوکراین است.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

مخازن سوخت مجاور آن هم آتش گرفت. تصاویر ویدیویی اوایل صبح امروز، خسارات گسترده در کی‌یف پس از حمله موشکی گسترده روسیه را نشان می‌دهد. فیلمی هم از پرواز موشک کروز Kh-۱۰۱ روسیه بر فراز کی‌یف منتشر شده است. کی‌یف اوکراین مورد حمله موشکی گسترده قرار گرفته و چندین منطقه زیر آتش حملات قرار گرفتند..

.


بازنشر از : آخرین خبر