مهران محمدی امین

1402\10\12 22:42:31


حمله تروریستی در «روچستر» نیویورک

مهر/ شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان امروز سه شنبه در خبری فوری از وقوع حمله تروریستی مشکوک در روچستر واقع در نیویورک در آمریکا خبرداد. بر اساس اعلام این رسانه، خودرویی که مملو از کپسول‌های گاز بود نزدیک محل برگزاری یک کنسرت خود را به خودرویی که در پارکینگ قرار داشت، کوبید و طعمه حریق شد.

شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان امروز سه شنبه در خبری فوری از وقوع حمله تروریستی مشکوک در روچستر واقع در نیویورک در آمریکا خبرداد.بر اساس اعلام این رسانه، خودرویی که مملو از کپسول‌های گاز بود نزدیک محل برگزاری یک کنسرت خود را به خودرویی که در پارکینگ قرار داشت، کوبید و طعمه حریق شد.برخی رسانه‌ها و شاهدان عینی در این خصوص اعلام کردند که خودرو ضارب حامل مقادیر زیادی از مواد منفجره و یا بنزین بود و یک کنسرت را هدف قرار داده است.گزارش رسانه‌ها در این باره اضافه می‌کند: گروه عملیات ضدتروریستی آمریکا در صحنه حادثه حاضر شده و بررسی‌های خود را آغاز کرده است.راننده خودرو ضارب در بیمارستان بستری شده و حال وی وخیم گزارش شده است. بازار سی ان ان اضافه کرد: دست کم ده ها کپسول بنزین پیدا شده است.رییس آتش نشانی منطقه در این ارتباط گفت: این تصادف باعث شعله ور شدن آتش شد که خاموش کردن آن برای آتش نشانان نزدیک به یک ساعت طول کشید.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

پس از خاموش شدن شعله‌ ها، حداقل ۱۲ گالن بنزین در داخل و اطراف خودروی در حال حمله پیدا کردند.اسمیت افزود: بر اساس سطح خطر مرتبط با این موارد، گروه ویژه کشف و خنثی سازی بمب‌ در اداره پلیس روچستر و گروه عملیات مشترک آتش‌ سوزی بدر محل حاضر شده و بررسی ها را آغاز کردند.تا کنون اخبار و اطلاعات بیشتری در این ارتباط رسانه‌ای نشده است.. .


بازنشر از : آخرین خبر