رزمایش حزب‌الله در آستانه عید مقاومت. صفی الدین: این پیام آمادگی مقاومت به دشمن صهیونیست است حزب الله لبنان رژیم صهیونیستی

1402\02\31 16:07:14


رزمایش حزب‌الله در آستانه عید مقاومت. صفی الدین: این پیام آمادگی مقاومت به دشمن صهیونیست است

حزب الله لبنان در آستانه سالروز آزادسازی جنوب لبنان از اشغال رژیم صهیونیستی در ۲۵ می سال ۲۰۰۰ که به «عید مقاومت» معروف شده است، رزمایش برگزار کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه المنار، رسانه‌ها از آغاز رزمایش نظامی گسترده حزب‌الله در جنوب لبنان به مناسبت «عید مقاومت» و ارسال پیام بازدارنده جدید به رژیم صهیونیستی خبر دادند.

حزب الله امروز یکشنبه رزمایشی با مهمات جنگی در یکی از مراکز نظامی خود در جنوب لبنان در مجاورت معلم ملیتا با مشارکت رزمندگان خود با تخصص‌های نظامی مختلف برگزار کرد.

این رزمایش در آستانه سالروز آزادسازی جنوب لبنان از اشغال رژیم صهیونیستی در ۲۵ می سال ۲۰۰۰ که به «عید مقاومت» معروف شده است، با هدف نمایش آمادگی‌های مقاومت برای دفاع از خاک لبنان است.

صفی الدین: این پیام آمادگی مقاومت به دشمن صهیونیست است هاشم صفی الدین رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان طی سخنانی در محل برگزاری رزمایش حزب الله گفت: این سلاح در دست شماست تا وعده خداوند برای پیروزی کمل محقق شود.

وی ضمن تمجید از عماد مغنیه اعلام کرد: این پیامی به دشمن صیونیست است که مقاومتی که پیروزی را رقم زده است هرگز خسته نمی‌شود.

ما در این رزمایش آمادگی کامل مقاومت برای مقابله با هر تجاوزی و تثبیت معادلات بازدارندگی حامی لبنان را اعلام می‌کنیم.

صفی الدین تاکید کرد: این پیامی خطاب به دشمن اسرائیلی است که مقاومت هرگز خسته نمی شود و با همه فشارهای سیاسی و تحریم اقتصادی عقب نخواهد نشست.

ما شکست دشمن و ناتوانی آن در تثبیت معادله جدید در نبرد انتقام آزادگان است.

وی افزود: خطاب به اسرائیلی ها می گوییم که اگر به دنبال گسترش دامنه جنگ باشند مقاومت آماده واکنش شدید و موشکباران دشمن است به گونه ای که نتواند واکنشی نشان دهد.

صفی الدین تاکید کرد: اگر دشمن مرتکب حماقتی در برهم زدن بازی شود عملکرد موشکهای نقطه زن مقاومت در قلب رژیمش را خواهد دید.

وی افزود: از لبنانی ها می خواهیم که به مقاومت حامی همه لبنانی ها، اعتماد کنند و طمئنیه داشته باشند.

مزارع شبعا و تپه های کفرشوبا و بخش لبنانی شهرک الغجر به آغوش لبنان بر خواهد گشت و چشمان ما به آن است تا آزاد شود.

صفی الدین تاکید کرد: دلخوش کردن به قطعنامه های بین المللی و جامعه جهانی نتیجه ای در برندارد و آنچه فلسطین را پس می گیرد و حامی منابع است، قدرت و مقاومت رو به رشد است.

وی تصریح کرد: محور مقاومت از جمهوری اسلامی ایران تا غزه، کرانه باختری، سرزمینهای اشغالی و لبنان در حال گسترش است.اگر در تل آویو احدی به فکر ارتکاب حماقت و عبور از قواعد بازی باشد با موشکهای نقطه زن آنها را موشکباران خواهیم کرد.

صفی الدین تاکید کرد: فضای مثبت در منطقه فرصت گرانبهایی برای همه است.  هیچ هدفی بالاتر از این نیست که مقاومت ما برای رفع بی عدالتی علیه ملت‌هایمان متحد شود.

وی از شهید قاسم سلیمانی به عنوان موسس و بنیانگذار محور مقاومت نام برد و  افزود: ما به دشمن می‌گوییم توانایی‌های شما را به دقت زیر نظر گرفته‌ایم و از ناتوانی شما در ایجاد یک معادله جدید آگاه شدیم، زمانی که نتانیاهو برای آن نفس نفس زد اما در نهایت شکست خورد.

حمله پهپادی هم اجرا شد خبرنگار المیادین از محل برگزاری رزمایش حزب الله لبنان گزارش داد: مقاومت در جنوب لبنان رزمایش هجومی انجام داد که حمله به شهرک و اسارت نظامیان اسرائیلی در آن مشق شد.

در این رزمایش از پهپاد استفاده شده که طی آن حمله پهپادی به شهرک های اسرائیلی تمرین شد.

رزمایشی که تل آویو را به وحشت می اندازد این رزمایش به شدت مورد اهتمام رژیم صهیونیستی با توجه به حجم و زمان برگزاری آن است.

رزمایش مذکور در شرایطی برگزار می‌شود که تحرکات رژیم صهیونیستی علیه غزه افزایش یافته است.


بازنشر از : مهر

حزب الله لبنان

رژیم صهیونیستی

رزمایش

حزب الله لبنان در آستانه سالروز آزادسازی جنوب لبنان از اشغال رژیم صهیونیستی در ۲۵ می سال ۲۰۰۰ که به «عید مقاومت» معروف شده است، رزمایش برگزار کرد.


چراغ استخری و چراغ مگنتی