مهران محمدی امین

1401\10\14 09:53:42


شلیک راکت از غزه و آماده باش پلیس اشغالگر در قدس

ایسنا/ ارتش رژیم صهیونیستی عصر سه شنبه اعلام کرد شلیک چندین راکت از غزه را به سمت شهرک‌های اطراف این منطقه رصد کرده است. به نقل از خبرگزاری سما، ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد این راکت‌ها به منطقه خالی از سکنه در داخل غزه اصابت کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی عصر سه شنبه اعلام کرد شلیک چندین راکت از غزه را به سمت شهرک‌های اطراف این منطقه رصد کرده است.به نقل از خبرگزاری سما، ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد این راکت‌ها به منطقه خالی از سکنه در داخل غزه اصابت کرد.این در حالی است که طبق گزارش‌های رژیم صهیونیستی پلیس اشغالگر نیروهای خود را در شهر قدس به حالت آماده باش درآورد.این رویدادها در پی یورش ایتامار بن گویر، وزیر تندروی رژیم صهیونیستی به محوطه مسجد الاقصی در صبح روز سه‌شنبه است.

او در کابینه بنیامین نتانیاهو پست وزیر امنیت داخلی این رژیم را برعهده دارد.روزنامه یدیعوت آحارونوت نوشت، یورش بن گویر به مسجد الاقصی باعث شده پلیس سطح آماده باش نیروهایش را بالا ببرد. دستوراتی به نیروهای ذخیره واحدهای گارد مرزی پلیس برای آماده باش فوری داده شده است. این اقدامات از ترس تشدید تنش احتمالی است.

در کنار آن نیروهای پلیس در قدس و سراسر اراضی اشغالی نیز به حالت آماده باش درآمده‌اند.طبق گزارش سایت واینت، یورش بن گویر به مسجد الاقصی در حالی بوده که او ضد گلوله زیر لباس خود پوشیده بود.همچنین رسانه‌های رژیم صهیونیستی تدابیر شدید امنیتی و حفاظت از او برای حضوری که ۱۵ دقیقه‌ بیشتر نبود و آماده باش درآوردن پلیس و برانگیختن انتقادات گسترده علیه اسرائیل به سبب این اقدام بن گویر علیه مسجد الاقصی را به باد تمسخر گرفتند.. .


بازنشر از : آخرین خبر